Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego nie tylko przez Justina? Na jaw wychodzą kolejne przykre fakty

Selena Gomez przeżywa nie tylko ślub Justina Biebera, ale całościową klęskę swojego życia uczuciowego. Jej inny były partner, The Weeknd, również jest obecnie w szczęśliwym związku, a to podobno dobija piosenkarkę.

Selena Gomez po raz kolejny walczy o powrót do równowagi psychicznej. 26-letnia piosenkarka dwa tygodnie temu przeszła załamanie nerwowe i - jak się okazuje - powodów było więcej niż początkowo sądzono.

Selena Gomez nie może patrzeć na szczęście byłych?

Choć niewątpliwie główną przyczyną złego samopoczucia piosenkarki stał się niespodziewany ślub jej wielkiej miłości, Justina Biebera, to w powrocie do zdrowia nie pomaga jej jeszcze jedna rzecz. Jej inny były partner, The Weeknd, również jest obecnie w szczęśliwym związku z Bellą Hadid i często się tym chwali w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikował kilka zdjęć z ukochaną z okazji jej urodzin. Nazwał ją "swym aniołem". Bella szybko mu odpowiedziała równie romantycznym postem:

Czuję się taka szczęśliwa, że aż trudno mi uwierzyć - napisała modelka.
 

Zdaniem informatorów serwisu HollywoodLife.com takie afiszowanie się z uczuciem przez byłych partnerów potęguje w Selenie uczucie pustki.

Selena cierpi bardziej niż kiedykolwiek. Była taka szczęśliwa, będąc z The Weekndem, bo nie tęskniła wtedy za Justinem. Teraz The Weeknd jest z Bellą, a Justin poślubił Hailey, a ona czuje w sercu ogromną pustkę.

Selena Gomez i The Weeknd spotykali się przez kilka miesięcy w 2017 roku. Po nagłym rozstaniu obydwoje wrócili do swoich byłych partnerów: Selena po raz kolejny do Justina, a The Weeknd do Belli Hadid. Niestety tylko jednej z tych par powrót wyszedł na dobre.

WJ

Więcej o: