Kolejny cios dla Seleny Gomez. Decyzja Hailey Baldwin może zaszkodzić jej terapii w szpitalu psychiatrycznym

Selena Gomez bardzo przeżyła nagły ślub Justina Biebera z Hailey Baldwin. Już niebawem 21-latka przyjmie nazwisko po mężu. Ta wiadomość na pewno zaboli Gomez.

Selena Gomez od ponad tygodnia przebywa w szpitalu psychiatrycznym. 26-latka trafiła tam po załamaniu nerwowym, które najprawdopodobniej zostało spowodowane druzgocącą diagnozą lekarzy.

Na pogarszające się samopoczucie gwiazdy wpływ miały również pojawiające się w mediach informacje o szczęśliwych związkach jej byłych partnerów - Justina Biebera i wokalisty o pseudonimie The Weekend. Najnowsze wiadomości z pewnością nie spodobają się Gomez.

Hailey Baldwin zmienia nazwisko na Bieber

Zaledwie miesiąc po ślubie z Bieberem, Hailey Baldwin złożyła wniosek o zmianę nazwiska. Modelka zdecydowała się na to głównie ze względów biznesowych.

Jak donosi portal The Blast, 21-latka chce założyć własną linię ubrań. W tym celu podjęła środki zapobiegawcze, aby opatentować swoje nazwisko panieńskie, nazwisko po mężu, a także pseudonim "HRB3".  Litera "R" nawiązuje tu do jej drugiego imienia - Rhode.

Mamy nadzieję, że Selena Gomez nie ma dostępu do mediów w szpitalu. Kolejne wiadomości z życia Biebera i Baldwin mogą tylko pogorszyć jej stan.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>