Justin Bieber nie mógł oderwać rąk od żony. Kiedyś zabierał tam tylko Selenę Gomez, teraz pojawił się z Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Baldwin kontynuują udowadnianie światu, jak szczęśliwą i zgraną są parą. W weekend poszli na mecz hokeja i - mimo obecności kamer - byli bardzo wylewni w okazywaniu sobie uczuć.
Zobacz wideo

Justin Bieber i Hailey Baldwin bardzo otwarcie mówią o swoim uczuciu: publikują wspólne zdjęcia i wyznają sobie miłość na Instagramie. Gdy ostatnio byli fotografowani na meczu hokeja, również nie skąpili sobie czułych gestów. Nie przeszkadzała im ani obecność fotografów, ani dziadków wokalisty, którzy siedzieli obok. Justin czule gładził żonę po twarzy i ją obejmował.

JUSTIN BIEBER I HAILEY BALDWIN NA MECZU - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Justin Bieber - najpierw Selena Gomez, teraz Hailey Baldwin w jego ulubionym miejscu

Justin Bieber uwielbia hokeja nie tylko jako kibic - sam również uprawia tę dyscyplinę sportu. Gdy sfotografowano go na meczu rok temu, towarzyszyła mu Selena Gomez. Wokalistka gorąco kibicowała swojemu chłopakowi i dodawała mu otuchy, dając buziaki przez barierkę.

Justin Bieber i Selena GomezJustin Bieber i Selena Gomez FORUM

Fani wówczas oszaleli na punkcie tych zdjęć, gdyż były potwierdzeniem, że Selena i Justin znowu do siebie wrócili. Jak się wkrótce okazało, niestety nie na długo. Pół roku później się rozstali, a Justin zaczął układać sobie życie na nowo. I to w błyskawicznym tempie. Potrzebował zaledwie czterech miesięcy, żeby oświadczyć się Hailey, a to miało załamać Gomez. W jednym z ostatnich postów na Instagramie stwierdził, że "związki są trudne, a miłość nie zawsze jest łatwa". Czyżby w ten sposób komentował burzliwy związek z Seleną? 

embed

WJ