Justin Bieber usłyszał od reportera pytanie o ciążę Hailey. Jego reakcja była nerwowa. Widzieliście już to nagranie? [WIDEO]

Justin Bieber został przyłapany przez reportera podczas wyjścia do piekarni. Wścibski paparazzi zapytał muzyka o to, czy Hailey Baldwin jest w ciąży.

Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin, co rozgorzało media, zwłaszcza, że muzyk jeszcze niedawno spotykał się z Seleną Gomez. Justin Bieber zdążył potwierdzić informacje o zaręczynach, a fotoreporterzy już bombardują go pytaniami o potencjalną ciążę Baldwin. 

Justin Bieber szybko oświadczył się Hailey Baldwin

Justin Bieber spotykał się z Hailey Baldwin już w 2016 roku. Para w tym czasie wielokrotnie się rozstawała, a muzyk podczas tych przerw miał kilka partnerek.

Jednak w czerwcu tego roku Bieber i Baldwin znów się zeszli. Co więcej, po miesiącu związku wokalista oświadczył się ukochanej! Szybko pojawiły się plotki, że powodem tak rychłych zaręczyn może być ciąża.

Justin Bieber zapytany o ciążę Hailey Badwin

Zaledwie kilka dni temu Justin Bieber został przyłapany przez paparazzi podczas zakupów w piekarni. Reporter nie omieszkał podejść do Biebera i bezpośrednio zapytać go o to, czy Hailey jest w ciąży. 

Wokaliście nie spodobało się to pytanie. 

Czy Hailey jest w ciąży? - dopytywał reporter.
O co ci chodzi, stary? Wydajesz się zbyt normalny na tę robotę. Wyłącz kamerę - usłyszał w odpowiedz od wyraźnie zdenerwowanego i poirytowanego całą sytuacją artysty.
 

Jak myślicie, coś jest na rzeczy?

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.