Selena składa życzenia urodzinowe Justinowi. Urocze? Poczekajcie, aż zobaczycie TEN wpis. Ktoś tu popłynął

Justin Bieber kończy 24 lata. Z tej okazji życzenia złożyła mu jego dziewczyna, Selena Gomez. I nie tylko ona.

Justin Bieber 1. marca skończył 24 lata. Z tej okazji jego dziewczyna, Selena Gomez, złożyła mu urocze życzenia na Instagramie. 

1. marca 1994 r. urodził się ktoś, kogo znam i uważam za świetną osobę. Boom - napisała wokalistka. 
 

Tę lakoniczną wiadomość zdecydowanie przebiła jednak największa fanka Biebera na świecie, Angelika "littlemooonster96" Mucha. Na Instagramie zamieściła długą wiadomość do swojego ukochanego, w której zaznaczyła, że jest dumna, że wspiera go od 7 lat. I że ZAWSZE będzie z nim. 

Moje kochanie kończy 24 lata! To szalone, że wspieram go już od 7 lat. Nawet rok starszy wciąż jesteś najsłodszy. Wszystkiego najlepszego dla kogoś, kto zawsze przywołuje uśmiech na moją twarz. Pamiętaj, by zawsze być sobą, bo masz piękna duszę i niesamowicie dobre serce.

Brzmi dziwnie? To jeszcze nie koniec. 

Zawsze będę z Tobą, żeby Cię wspierać i kochać całym sercem. Jestem dumna z tego, jakim mężczyzną się stałeś. Wszystkiego najlepszego Justin!
embed

Wiadomość została napisana oczywiście po angielsku, żeby Justin mógł ją zrozumieć, jak już trafi na profil ukochanej. Mają mu w tym pomóc tysiące oznaczeń robionych przez fanów pod postem Muchy. 

Angelika MuchaAngelika Mucha Instagram.com/littlemooonster96/

Czekamy na odpowiedź Justina z wypiekami na twarzy. 

embed

WJ