Bieber pokłócił się z żoną o Selenę Gomez. Okazało się, że Baldwin i jego była chodzą na yogę do tego samego studia...

Justin Bieber i Hailey Baldwin są małżeństwem już od ponad dwóch miesięcy. Wygląda jednak na to, że Kanadyjczyk nadal ciepło myśli o swojej byłej dziewczynie - Selenie Gomez.

Ten rok przyniósł wiele zmian w życiu Justina Biebera. Największą z nich było z pewnością poślubienie Hailey Baldwin. Para sformalizowała swój związek we wrześniu po zaledwie kilku miesiącach spotykania się.

Załamanie nerwowe Seleny Gomez

Ta wiadomość musiała być ciosem dla Seleny Gomez, z którą Kanadyjczyk umawiał się jeszcze na początku tego roku. Jesienią piosenkarka przeszła załamanie nerwowe, a następnie trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Byli już kochankowie mają za sobą bardzo burzliwy związek. Wiele razy rozchodzili się, a potem wracali do siebie. Wiosną postanowili jednak ostatecznie zakończyć znajomość.

Bieber i Baldwin przyłapani na kłótni przez paprazzi

To właśnie była dziewczyna Biebera miała być powodem sprzeczki młodego małżeństwa. Jak nieoficjalnie podaje portal X17, Bieber i Baldwin pokłócili się o to, że Selena Gomez chodzi na zajęcia do tego samego studia yogi co modelka.

24-latek nie chce aby doszło do ich spotkania - to mogłoby być kolejną traumą dla Gomez. Hailey Baldwin nie chce jednak rezygnować z zajęć, ponieważ odbywają się one w jej ulubionym miejscu w Hollywood Hills.

W pewnym momencie atmosfera przy stoliku zrobiła się bardzo gorąca. Bieber nie wytrzymał napięcia i wyszedł zostawiając żonę samą w kawiarni.

ZOBACZCIE NAGRANIE Z KŁÓTNI BIEBERA I BALDWIN TUTAJ:

 

Nie dziwi nas, że Justin Bieber martwi się o kondycję Seleny Gomez. Idole nastolatek byli ze sobą w związku przez blisko 8 lat z krótkimi przerwami.

Więcej o:
Komentarze (7)
Justin Bieber pokłócił się z Hailey Baldwin. Powodem Selena Gomez
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Ja natomiast bym wolała gdyby Justin i Selena nadal by byli w związku, albo nawet małżeństwie. Nie chcę by on był z Hailey

 • Gość: Ona

  Oceniono 1 raz 1

  Ale on jest paskudny 😫

 • Gość: Olka

  Oceniono 2 razy 0

  Mało nie usnelam oglądając to nagranie , tak się klucili . A dajcie spokój z taka sensacją

 • Gość: Maria

  Oceniono 2 razy 0

  Co za okropna baba z tej Hailey... Mysli tylko o sb...

 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 1 raz -1

  ojej... i co teraz będzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX