Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Internauci: "Jak słodko, pasuje ci"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym możemy podziwiać ciążowe krągłości aktorki. Brzuszek rośnie z dnia na dzień.

Agnieszka Kaczorowska dokładnie ostatniego dnia grudnia ubiegłego roku pochwaliła się w sieci bardzo radosną nowiną. Gwiazda wyznała, że spodziewa się dziecka i już wkrótce na świecie pojawi się "małe Pelątko". Od tamtej pory Instagram Kaczorowskiej skupia się głównie na tematyce ciążowej, a sama aktorka otworzyła nawet i kanał na portalu YouTube poświęcony kwestiom parentingowym. Kaczorowska nie zamierza również ukrywać swoich ciążowych krągłości, a wręcz przeciwnie z dumą je prezentuje. Niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, na którym możemy dokładnie zobaczyć, jak duży jest już brzuszek przyszłej mamy. 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bardzo opiętej sukni, która dodatkowo podkreśliła ciążowe kształty gwiazdy. Sam brzuszek nie jest jeszcze niebywale duży, lecz z pewnością rośnie już z dnia na dzień. 

Ale słodki brzuszek. Dużo zdrówka, zaraz będzie półmetek, a potem z górki!
Coraz okrąglejsza! Pięknie, dużo zdrówka.
Śliczny brzusio! Pięknie wyglądasz w ciąży - piszą internauci pod wpisem Agnieszki.
Pasuje ci!
 

Po najnowszym zdjęciu Agnieszki wnioskujemy, że do porodu pozostało jeszcze trochę czasu. Dołączamy się jednak do internautów i życzymy dużo zdrowia!

DH