Kanał parentingowy Agnieszki Kaczorowskiej właśnie wystartował. Przy okazji aktorka zareklamowała swoją szkołę tańca

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Z tego powodu tancerka postanowiła założyć kanał parentingowy na platformie YouTube. Pierwszy odcinek właśnie zawitał do sieci. Nie obyło się bez promocji jej szkoły tańca.

Agnieszka Kaczorowska w Sylwestra postanowiła poinformować swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Aktorka i jej mąż Maciej Pela już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Ciąża zainspirowała tancerkę do założenia kanału w serwisie YouTube o mało zaskakującym tytule "Będę mamą". Kaczorowska zapowiedziała, że cykl będzie obejmował rozmowy ze specjalistami w rozmaitych dziedzinach. Na kanale Agnieszki właśnie pojawił się pierwszy odcinek tej serii. Czego się z niego dowiemy? 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska ruszyła z kanałem parentingowym

Tematyka pierwszego filmu dotyczy aktywności fizycznych kobiet w ciąży. Kaczorowska do studia zaprosiła fizjoterapeutkę, Urszulę Bielak. Agnieszka wcieliła się w rolę dziennikarki i przeprowadziła ze specjalistką wywiad. Podsumowaniem całej rozmowy, była oczywiście reklama szkoły tańca aktorki, w której pojedyncze zajęcia dla ciężarnych kosztują 60 złotych, a cały pakiet 160 złotych. Skusicie się?

To co, rozpoczynamy zajęcia w Danceworld dla kobiet w ciąży? - zapytała Agnieszka, zachęcając tym samym widzów do zapisów.

Na swoim Instagramie Agnieszka zapowiedziała, że odcinki będą pojawiały się co tydzień, a lista tematów, które zostaną poruszone, sięga już 20. 

 

Jesteście fanami tej serii? 

DH