Kanał parentingowy Agnieszki Kaczorowskiej właśnie wystartował. Przy okazji aktorka zareklamowała swoją szkołę tańca

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Z tego powodu tancerka postanowiła założyć kanał parentingowy na platformie YouTube. Pierwszy odcinek właśnie zawitał do sieci. Nie obyło się bez promocji jej szkoły tańca.

Agnieszka Kaczorowska w Sylwestra postanowiła poinformować swoich fanów, że spodziewa się dziecka. Aktorka i jej mąż Maciej Pela już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Ciąża zainspirowała tancerkę do założenia kanału w serwisie YouTube o mało zaskakującym tytule "Będę mamą". Kaczorowska zapowiedziała, że cykl będzie obejmował rozmowy ze specjalistami w rozmaitych dziedzinach. Na kanale Agnieszki właśnie pojawił się pierwszy odcinek tej serii. Czego się z niego dowiemy? 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska ruszyła z kanałem parentingowym

Tematyka pierwszego filmu dotyczy aktywności fizycznych kobiet w ciąży. Kaczorowska do studia zaprosiła fizjoterapeutkę, Urszulę Bielak. Agnieszka wcieliła się w rolę dziennikarki i przeprowadziła ze specjalistką wywiad. Podsumowaniem całej rozmowy, była oczywiście reklama szkoły tańca aktorki, w której pojedyncze zajęcia dla ciężarnych kosztują 60 złotych, a cały pakiet 160 złotych. Skusicie się?

To co, rozpoczynamy zajęcia w Danceworld dla kobiet w ciąży? - zapytała Agnieszka, zachęcając tym samym widzów do zapisów.

Na swoim Instagramie Agnieszka zapowiedziała, że odcinki będą pojawiały się co tydzień, a lista tematów, które zostaną poruszone, sięga już 20. 

Jesteście fanami tej serii? 

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Kanał parentingowy Kaczorowskiej właśnie wystartował. Przy okazji Agnieszka zareklamowała swoją szkołę tańca
Zaloguj się
 • Gość: Anja

  Oceniono 28 razy 22

  Nieźle Aga,widzę że masz głowę do biznesu. Trzy dni w ciąży a już kanał parentigowy. Pewnie godzinę po porodzie też będziesz już opowiada jak było i udzielisz bezcennych rad jak oddychać i przeć. Ja nie wiem jak kobiety kiedyś dawaly rade rodzić i wychowywać dzieci bez tych celebryckich kanałów parentigowych.

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 18

  Ledwie plemniki przyjęła a już jest ekspertką od bycia mamą i będzie doradzać innym kobietom. Normalnie cud.

 • Gość: Natka

  Oceniono 16 razy 14

  Chyba brakuje pieniążków skoro tworzy nowy program ;) A tak serio to jak kobieta , która jeszcze nigdy nie rodziła, przechodzi swoją pierwszą ciąże ma mi dać jakiekolwiek rady? Dajcie spokój

 • Gość: Mamuska

  Oceniono 10 razy 10

  Wiekszosc ludzi nie chwali sie poczatkami ciazy , tak zeby nie zapeszyc a ta kase chce zbic, zenada roku.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 6 razy 6

  Następna "celebrytka" chcąca zarobić na ciąży. Nic nie wie bo jeszcze nawet jej nie przeszła do końca a już udzielająca rad. Ja nie moge......

 • Gość: Lilka

  Oceniono 5 razy 5

  No i kto ma obserwować te kanały jak każda ledwo się bzyknie a już kanał parentingowy zakłada.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Dzieki Bogu,ze Aga wpadła na taki genialny pomysł.Jej rady,pomysły są na wagę złota.Teraz już każda dziewczyna będzie spać spokojnie w ciąży.A potem tanecznym krokiem pójdzie rodzić.

 • Gość: On

  Oceniono 2 razy 0

  Źle zaczęła i złe skończy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX