Agnieszka Kaczorowska pokazała nagranie z pierwszego tańca. Nietypowe! Internauci: Przepiękny, są ciarki

Agnieszka Kaczorowska na prośbę fanów pokazała video ze swojego pierwszego tańca ze ślubu. Jak przystało na parę tancerzy, "Pelaki" zaprezentowali bardzo oryginalny układ taneczny.

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub pod koniec września. Pokazywała już zdjęcia swojej sukni ślubnej oraz pięknego obiektu w Toskanii, gdzie zdecydowała się na wyprawienie wesela. Jednak układem tanecznym pochwaliła się dopiero teraz.

Jak wyglądał pierwszy taniec Agnieszki Kaczorowskiej?

Tancerka pochwaliła się nagraniem na swoim Instagramie. Poinformowała fanów, że specjalnie na ich prośbę, zamieściła wideo w serwisie Youtube. Oczywiście obejrzeliśmy filmik i musimy przyznać - jest bardzo oryginalny. Para chciała połączyć styl taneczny Agnieszki (towarzyski) i Macieja (hiphop), co dało naprawdę widowiskowy efekt.

 
 

Fani byli pod wrażeniem:

Cudowny <3
Piękny taniec!
Przepiękny, aż miałam ciarki, a łzy płyną mi do tej chwili. Szczęścia Kochani.
Idealny pierwszy taniec!!!
Zobacz wideo

Podziwiamy zarówno umiejętności taneczne tej dwójki, jak i spore poświęcenie. Tarzanie się po kamiennej posadzce na pewno nie było przyjemne. Na szczęście wygląda na to, że sukienka nie ucierpiała, a miłość uprzyjemniła tej parze trudniejsze momenty układu.

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.