Agnieszka Kaczorowska skrytykowana przez hejterkę. "Nie udawaj, że jesteś w ciąży". Odpowiedź gwiazdy bezlitosna

Agnieszka Kaczorowska niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Choć większość fanów składa jej gratulacje, pojawiają się też złośliwe komentarze. Na jeden z nich tancerka odpisała.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się dziecka. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Jak niedawno wyznała tancerka w "Pytaniu na śniadanie", poród planowany jest na lato 2019 roku.

W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań... Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi!
 

Ostatnio na profilu Kaczorowskiej pojawił się komentarz pełen nienawiści. Internautka zasugerowała, że tancerka nie jest w ciąży:

Nie kłam, że jesteś w ciąży. Brzucha nie masz.

Agnieszka Kaczorowska nie mogła przejść obok tego obojętnie. Skopiowała komentarz i na swoim InstaStory odpowiedziała obserwatorce:

Droga Pani Mileno, pragnę Panią uświadomić, że widoczny brzuszek u każdej kobiety pojawia się w innym momencie. A Pani komentarz przepełniony jest negatywną energią, której nie akceptuję. Zatem tak jak zawsze, blokuję Pani profil.

Ponadto tancerka przestrzegła swoich fanów, że nie są anonimowi w internecie:

Dodatkowo publikuję ten komentarz, aby niektórzy zrozumieli, że nie są anonimowi i bezkarni w internecie.

screen Instagram @agakaczorscreen Instagram @agakaczor screen Instagram.com/agakaczor

Popieramy postawę Agnieszki Kaczorowskiej, która walczy z hejtem. Będąc w ciąży, nie powinna denerwować się przez takie negatywne komentarze.

JP