Agnieszka Kaczorowska wybrała się z mężem na masaż dla kobiet w ciąży. Przyszli rodzicie nie szczędzili sobie czułości

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej była jednym z największych zaskoczeń minionego roku. Tancerka poinformowała o swoim błogosławionym stanie w Sylwestra. Jak zdążyła już zapowiedzieć w "Pytaniu na śniadanie", termin porodu ma zaplanowany na lato.
Agnieszka Kaczorowska z mężem Agnieszka Kaczorowska z mężem BAR/ AFEOS

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży

Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. We wrześniu tancerka wyszła za Macieja Pelę, a niedawno para ogłosiła, że w tym roku powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji 26-latka postanowiła dołączyć do grona YouTuberek i rozpocząć nowy cykl filmików skierowanych do kobiet w ciąży. 

2019.01.05 Warszawa
Agnieszka Kaczorowska z mezem Maciej Pela
FOT BAR/AF EOS
BAR/ AFEOS

W międzyczasie Kaczorowska i jej mąż odwiedzili też jedną ze "śniadaniówek". Po intensywnej promocji ciąży w mediach, tancerka pozwoliła sobie na chwilę relaksu. Kilka dni temu wybrała się wraz Pelą na masaż dla ciężarnych kobiet.

Agnieszka Kaczorowska z mężem Agnieszka Kaczorowska z mężem BAR/AFEOS

Zima

Tego dnia w Warszawie było wyjątkowo zimno. Padał też śnieg. Taka pogoda nie zniechęciła jednak Kaczorowskiej przed wyjściem na masaż. Tancerka ubrała się w ciepły płaszcz i z uśmiechem na twarzy przemierzała miasto.

2019.01.05 Warszawa
Agnieszka Kaczorowska z mezem Maciej Pela
FOT BAR/AF EOS
BAR/AFEOS

Oprócz płaszcza, 26-latka mogła też liczyć na męża. Pela czuje objął swoją ukochaną, kiedy wychodzili z gabinetu. Wtedy obojgu z pewnością zrobiło się cieplej.

Agnieszka Kaczorowska z mężem Agnieszka Kaczorowska z mężem BAR / AF EOS

Restauracja

Po wizycie w gabinecie masażu dla kobiet w ciąży, Kaczorowska wybrała się z mężem na obiad do jednej z warszawskich restauracji. Podczas posiłku cały czas uśmiechali się do siebie i nie szczędzili sobie czułości. Jak widać, są ze sobą bardzo szczęśliwi!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela VIPHOTO / EAST NEWS

Debiut na salonach

Para zadebiutowała na salonach w kwietniu ubiegłego roku. Wspólnie wybrali się na galę "Osobowości i sukcesy roku 2018". Media plotkarskie już wtedy rozpisywały się o tym, jakoby Agnieszka Kaczorowska poznała "tego jedynego". Nikt nie spodziewał się chyba, że para weźmie ślub jeszcze w tym samym roku.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela instagram.com/agakaczor/

Bajkowy ślub

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na początku września, po niespełna roku związku. Ich ślub odbył się w Toskanii. Na ceremonii byli obecni ich najbliżsi: rodzina i przyjaciele. 

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieliła się szczegółami zaślubin w mediach społecznościowych. Celebrytka nie tylko pokazała swoje kreacje, ale też upubliczniła nagranie z wesela.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na 10-leciu pracy artystycznej Arcadiusa Mauritza Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na 10-leciu pracy artystycznej Arcadiusa Mauritza WBF

Rodzice

W tym roku Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela sprawdzą się w roli rodziców. Mimo, że do porodu zostało jeszcze ponad pół roku, 26-latka już teraz opowiada o byciu matką na YouTube. Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin nowej mamy-celebrytki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.