Agnieszka Kaczorowska w opiętej spódnicy w "DD TVN" podkreśliła ciążowy brzuch. Wyznała, że ma już imię dla syna

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pojawili się w "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o przyszłym rodzicielstwie. Okazuje się, że myślą już nad imieniem dla dziecka.

Rok 2018 był dla Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli przełomowy! Najpierw były zaręczyny, a potem bajkowy ślub w Toskanii. W Sylwestra nowożeńcy ogłosili, że Agnieszka jest w ciąży i w 2019 roku dołączy do nich "małe Pelątko". Poród planowany jest na lato. Agnieszka szybko odnalazła się w roli przyszłej mamy i założyła na Youtubie kanał parentingowy. Małżonkowie wystąpili w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do narodzin dziecka.

ZOBACZ: Makijażystka pokazała dużo zdjęć ze ślubu Kaczorowskiej. W końcu idealnie widać make up! Są też nagrania z wesela.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają już pomysł na imię dla dziecka

Prowadzący program, Andrzej Sołtysik zapytał przyszłych rodziców, czy wiedzą już, jakie imię nadadzą swojemu dziecku.

Macie jakieś swoje wymarzone imię? Nie chcę, żebyście ujawniali, ale może jakieś są na liście?

Agnieszka bez wahania odpowiedziała.

Co do chłopca mieliśmy od razu.

Maciej Pela dokończył myśl małżonki.

Tak, co do chłopca mieliśmy od razu pomysł, zgodziliśmy się. Natomiast jeśli chodzi o imię dla dziewczynki, no to tutaj jeszcze rozmawiamy.

Dziennikarka, Anna Kalczyńska postanowiła dopytać o imię dla chłopca.

Słuchajcie, no jesteśmy bardzo ciekawi. Ostatnio rozmawialiśmy o tym, jakie imiona najczęściej i najchętniej wybierają Polacy, więc ciekawi jesteśmy, jakie imię wybraliście dla chłopca.

Kaczorowska zabrała głos:

Żadne z tych najbardziej popularnych. Jeszcze nie chcemy zdradzać. Jak zobaczyliśmy tę listę, to wśród imion dziewczynek pojawiły się te, które i nam przyszły na myśl, więc zaczęliśmy się mocniej zastanawiać, czy rzeczywiście chcemy żeby to była kolejna z tych dziewczynek.
 

Agnieszka na wizytę w Dzień Dobry TVN wybrała obcisłą spódnicę, która podkreśla jej zaokrąglony brzuszek. Trzeba przyznać, że tancerka w ciąży wygląda naprawdę kwitnąco. Internauci pozytywnie ocenili ich występ w programie.

Gratulacje, dużo zdrówka.
Bardzo fajnie razem wyglądacie. Pozdrawiam.
Ślicznie wyglądasz.
Tylko pozazdrościć tak pięknej i szczerej miłości. Dużo zdrowia dla Was.

Ciekawe, na jakie imię wreszcie się zdecydują. Macie jakieś pomysły?

JP