Meghan Markle w końcu zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży i na kiedy planowany jest poród!

Meghan Markle ujawniła, że jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży. To oznacza, że jej dziecko przyjdzie na świat w kwietniu.
Zobacz wideo

Meghan Markle pomimo tego, że jest w zaawansowanej ciąży, nadal pełni swoje książęce obowiązki. Wraz z księciem Harrym była z wizytacją w portowym mieście Birkenhead, gdzie odwiedzili szereg lokalnych organizacji. Jak podaje Hello Magazine, książęca para spacerowała po Hamilton Square. Tam zatrzymali się, aby porozmawiać z grupą wielbicieli, którzy mieli do nich sporo osobistych pytań.

Meghan Markle będzie miała syna czy córkę?

Wszyscy zastanawiają się, jakiej płci będzie kolejne royal baby. Jak się okazuje, sama Meghan jeszcze tego nie wie. W czasie spotkania z fanami, odważna dziewięciolatka Kitty Dudley z katolickiej szkoły podstawowej im. św. Anny zapytała wprost:

To chłopiec czy dziewczynka?

Takiej odpowiedzi księżnej chyba nikt się nie spodziewał:

Nie wiem - odparła.

Jednak Brytyjczycy podejrzewają, że Meghan może urodzić bliźniaki! Wszystko dlatego, że jej brzuszek jest bardzo okazały, jak na szósty miesiąc ciąży.

Kiedy urodzi księżna Meghan?

Magazyn Hello poinformował, że Meghan Markle wyjawiła również, na kiedy planowany jest poród. Pierwsze dziecko księcia Harry'ego prawdopodobnie przyjdzie na świat pod koniec kwietnia.

Jak obstawiacie, kolejne royal baby będzie chłopcem czy dziewczynką?

JP