Skrzynecka jak seksbomba. Czerwona sukienka z ogromnym dekoltem podkreśliła jej kształty. Zrezygnowała też ze sztucznych rzęs

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się na imprezie z okazji 10-lecia Polsat Cafe. Błyszczała na czerwonym dywanie i prezentowała się naprawdę świetnie.
Zobacz wideo

W środę odbyła się konferencja z okazji 10-lecia Polsat Cafe. Pojawiła się na niej m.in. Agnieszka Hyży i Katarzyna Skrzynecka. Aktorka pojawiła się w obcisłej czerwonej sukience, która podkreśliła jej figurę.

Zobacz też: Agnieszka Hyży w ultrakrótkiej mini na urodzinach Polsat Cafe. Dziennikarka przyćmiła inne gwiazdy. Spójrzcie na jej nogi!

Katarzyna Skrzynecka na konferencji Polsat Cafe

Skrzynecka od jakiegoś czasu coraz rzadziej zalicza wpadki modowe. Na imprezie Polsatu nie można się przyczepić do jej stylizacji. Zdecydowała się na kreację, która dobrze na niej leżała i podkreśliła jej atuty. Spójrzcie tylko na jej dekolt!

Katarzyna Skrzynecka na salonach. Zobacz zdjęcia >>>>>>

Do czerwonej sukienki dobrała botki w tym samym kolorze. Zrezygnowała ze sztucznych rzęs i bardzo mocnego makijażu, w jakim pojawiała się najczęściej. W "lżejszym" wydaniu wygląda znacznie lepiej. Mamy nadzieję, że Katarzyna Skrzynecka już nie powróci do dawnego wizerunku, bo w takim wydaniu bardzo nam się podoba.

AW