Katarzyna Skrzynecka zawsze ma mocny makijaż, ale tym razem pokazała się bez niego i bez sztucznych rzęs. Wygląda o niebo lepiej!

Katarzyna Skrzynecka pokazała na Instagramie nagranie, na którym znajduje się bez makijażu. Zrezygnowała też z ulubionych sztucznych rzęs. Fanom bardzo się podoba w takim wydaniu.

Katarzyna Skrzynecka jest wielką fanką mocnego makijażu. Lubi podkreślać oczy ciemną kredką, rzadko też możemy ją spotkać bez sztucznych rzęs. Jednak teraz najwidoczniej aktorka doszła do wniosku, że potrzebuje odmiany.

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie z salonu fryzjerskiego. Skrzynecka siedzi na fotelu, a jej włosy są poddawane zabiegowi.

#jajaja... Dymię się... U fryzjera #jaja #żarty #gwiazdasrazda #beauty #fashion #joke #humor - napisała.
Zobacz wideo

Film rozśmieszył fanów aktorki, którzy gratulowali jej poczucia humoru. Jednak większą uwagę zwrócili na to, że jest ona bez makijażu. Zostawili więc wiele komplementów:

Piękna cera i jak super bez ciężkich rzęs. Bardzo korzystnie bez makijażu, pani Kasiu.
Nie poznałabym bez makijażu, ale cera bomba. Generalnie tak trzymać. My już nie 40-tki, ale jeszcze nie 50-tki. 
Bez makijażu wygląda pani jak nastolatka - czytamy.

Musimy przyznać im rację. Katarzyna Skrzynecka bez ciężkiego makijażu wygląda znacznie lepiej. Być może po takich komplementach częściej będziemy ją widywać w bardziej naturalnym makijażu. A wam jak się podoba?

AW