Katarzyna Skrzynecka długo czekała na to, żeby zostać matką. Dziś jej córka ma 7 lat. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z urodzin

Katarzyna Skrzynecka wyprawiła córce urodziny. Zdjęciami z zabawy pochwaliła się w sieci.
Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka bardzo długo czekała na moment, w którym zostanie matką. Teraz jej córka, Alikia Ilia, skończyła 7 lat. Dumna Skrzynecka pochwaliła się w sieci zdjęciami z urodzinowej zabawy.

Katarzyna Skrzynecka wyprawiła urodziny córce

Oczywiście na takiej imprezie nie mogło zabraknąć tortu. Przyszedł też czas na prawdziwą zabawę z kolegami i koleżankami. To była zabawa pełna kolorów i neonów. W sali kolorowe lasery i duży parkiet na tańce dzieciaków. Ciekawą opcją było też sporych rozmiarów akwarium. Jesteśmy przekonani, że dzieci się nim zainteresowały.  

URODZINY CÓRKI KATARZYNY SKRZYNECKIEJ. ZDJĘCIA<<<

Alikia wyglądała na bardzo zadowoloną. Wspólnie spędziła czas ze swoimi rodzicami i przyjaciółmi. Zapewne też dostała dużo prezentów, a to z całą pewnością cieszy zawsze nie tylko dzieci.

Katarzyna Skrzynecka - dziecko

Katarzyna Skrzynecka i jej partner, Marcin Łopucki, długo starali się o dziecko. Para w końcu doczekała się potomstwa i w listopadzie 2011 roku, na świat przyszła ich córka. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że długo czekała, aż zostanie matką

Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei - mówiła. 

Nic dziwnego, że Skrzynecka i Łopucki są tak szczęśliwymi i dumnymi rodzicami.

MT