Agnieszka Sienkiewicz oburzona swoją nową okładką. "Graficy się zagalopowali". Musimy się z nią zgodzić

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się na Instagramie swoją nową okładką. Efekt nie przypadł jednak aktorce do gustu. Nie dziwimy się.

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z gwiazd serialu "Przyjaciółki". Aktorka pojawiła się niedawno na okładce tygodnika "Program TV", w którym fani produkcji mogli przeczytać, jak potoczą się dalsze losy bohaterki. Okładką tą Agnieszka pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak możemy jednak dowiedzieć się ze wpisu, który gwiazda dołączyła do fotografii, efekt pracy grafików nie przypadł jej do gustu. 

Agnieszka Sienkiewicz zażenowana pracą grafików

Agnieszka nie kryła swojego zaskoczenia, gdy na jednej ze sklepowych półek zobaczyła karykaturalną wersję siebie. Niezadowolenie postanowiła wyrazić gorzkim postem na Inastagramie. 

Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest "fejm". Ja wiem, że jestem ambasadorką produktów na wzmocnienie włosów, ale ciut graficy się zagalopowali, nie sądzicie? - napisała oburzona aktorka.

Na zdjęciu, zamieszczonym na okładce tygodnika, aktorka rzeczywiście jest wręcz nie do poznania. Okazuje się, że Sienkiewicz padła po prostu ofiarą pracy grafików i nadmiernego retuszu. Naszą uwagę przykuwa również groteskowa fryzura Agnieszki, gdyż tak finezyjne upięcie z pewnością nie należy do aktorki. 

Z Agnieszką zgodzili się również internauci.

O matko, poniosło ich trochę.
Chyba ktoś był w pracy na kacu. Mimo to jesteś piękna!
Widać, że preparaty na porost włosów dają efekt - piszą obserwatorzy Agnieszki na Instagramie. 
 

Nie dziwi nas fakt, że Agnieszka Sienkiewicz jest oburzona. Graficy poszli na całość. Zgadzacie się?

DH

Więcej o: