Agnieszka Sienkiewicz pokazała "oponkę" na brzuchu. Internauci zachwyceni. "W końcu ktoś pokazuje normalne, szczęśliwe ciało"

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie, na którym ma delikatne fałdki na brzuchu. Cenimy ją za tę naturalność, którą uparcie promuje w sieci. Brawo!

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z najbardziej lubianych polskich celebrytek. Ludzie doceniają ją przede wszystkim za naturalność, jaką pokazuje w sieci oraz szczery uśmiech. Na jej Instagramie znajdziemy sporo zdjęć, na których pozuje bez makijażu. Ale tym razem poszła o krok dalej. 

Agnieszka Sienkiewicz na wakacjach

Aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać jej "nieidealny" brzuch. Fotografię opatrzyła zabawnym komentarzem.

Czas pożegnać się ze złudzeniami... Lato właśnie się skończyło! Dla mnie było cudowne. Jak widać po pewnych częściach ciała, nie spędziłam go na ćwiczeniach z Chodakowską, zapomniałam też spakować batoniki od Lewandowskiej. Straszne niedopatrzenie z mojej strony. Może usprawiedliwi mnie zbyt mała walizka? - pytała retorycznie. 
Była za to rodzina i przyjaciele. To lato spędziłam wśród ludzi, którzy są moja siłą, moim domem... Którzy uszczęśliwiają mnie, jak nic innego na świecie. To lato było pełne miłości. No i jeszcze pizzy i makaronu, ale kto by zliczył te wszystkie dobroci - dodała.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy, chwalących naturalność Sienkiewicz.

W końcu ktoś pokazuje normalne, szczęśliwe ciało. Ja również zamiast godzin na siłowni wolałam spędzić ten czas z rodziną i przyjaciółmi. I mimo kilku nadprogramowych kilogramów jestem szczęśliwa - czytamy.
I super! Trzeba żyć, a nie tylko odchudzanie i wyrzeczenia.
Żadna figura Lewandowskiej czy Chodakowskiej nie dorówna takiemu pięknemu i szczeremu uśmiechowi jak u Ciebie.
I o to właśnie chodzi, żeby życie było pełne miłości, w otoczeniu ludzi których kochamy i z dobrym jedzonkiem. Reszta się jakoś poukłada.
Pani figura jest zbyt piękna, żeby "katować" ją ćwiczeniami. Uwielbiam Pani naturalność no i ten uśmiech.
Jesteś Boska! Jesteś prawdziwa. Jesteś matką i jesteś kobietą. Uwielbiam.

Nie sposób nie zgodzić się z komentującymi. Agnieszka Sienkiewicz to piękna, naturalna i jednocześnie odważna kobieta. Bo niewątpliwie niewiele gwiazd i kobiet zdecydowałoby się na wrzucenie takiego zdjęcia.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>>

Więcej o: