Córka Wojciechowskiej pochwaliła się zabawnymi nagraniami z Kossakowskim. "To nie mój tata, żeby nie było dramy"

Córka Martyny Wojciechowskiej, Marysia, aktywnie działa w social mediach. Całkiem niedawno w aplikacji TikTok pochwaliła się wspólnymi nagraniami z Przemysławem Kossakowskim. Ależ to urocze!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani dość długo skrywali swoje uczucia, gdyż o ich bliskiej relacji mówiło się już w maju tego roku, natomiast ich pierwsze, publiczne wyjście na czerwony dywan odbyło się 15 września. 

Niedawno pojawiły się również informacje, iż Przemek i Martyna zdecydowali się na kolejny ważny krok, jakim jest wspólne mieszkanie. Wydaje się również, że córka Wojciechowskiej, Marysia, bardzo polubiła nowego partnera swojej mamy. Możemy wnioskować to po zabawnych filmach, jakie 10-latka zamieszcza w sieci. 

Córka Martyny Wojciechowskiej na wspólnych nagraniach z Przemysławem Kossakowskim

Marysia bardzo aktywnie działa w social mediach. Okazuje się, że dziewczyna ma konto w muzycznej aplikacji TikTok, wcześniej znanej jako Musical.ly. Na punkcie tej platformy oszalały miliony nastolatków. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie autorskich wideo z podkładem muzycznym, urozmaiconych poprzez filtry czy nakładki. Zazwyczaj efekt jest bardzo zabawny.

Tego typu nagrania publikuje również Marysia. Niedawno udostępniła nawet dwa filmy, na których występuje wraz z Przemysławem Kossakowskim. Musicie zobaczyć, jakie to urocze! Na wideo możemy usłyszeć między innymi, jak Marysia z angielskojęzycznym podkładem pyta Przemka, czy ten ją kocha, na co on w zabawny sposób odpowiada, że nie. 

Tato, tato!
Tak, Johny. 
Kochasz mnie? 
Nie, Johny. - słyszymy na nagraniu.

Córka Martyny Wojciechowskiej i Przemysław KossakowskiCórka Martyny Wojciechowskiej i Przemysław Kossakowski TikTok/@mani.q

Jednak, by nie wzbudzać tym nagraniem zbyt dużego zamieszania, Marysia postanowiła do filmu dołączyć także pewne wyjaśnienie.

To nie mój tata, żeby nie było dramy - napisała

Na drugim filmie ponownie w tle widoczny jest Kossakowski. Musimy przyznać, że to naprawdę słodki widok. Przemek z pewnością świetnie dogaduje się z córką Martyny. 

Zobacz wideo

DH