Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN. To ich pierwsze oficjalne wyjście i nie szczędzili sobie czułości

Martyna Wojciechowska z Przemysławem Kossakowski na Balu Fundacji TVN. Podróżnicy skradli całe show i pierwszy raz pojawili się razem na czerwonym dywanie. Jak im poszło?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski długo kryli się ze swoim związkiem. Teraz jednak mówią o nim otwarcie.

Para pokazała się też razem podczas Balu Fundacji TVN i jest to ich pierwsze i oficjalne wspólne wyjście w blasku fleszy. Wcześniej tylko paparazzi mogli uchwycić ich razem. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na Balu TVN

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pojawili się razem na ściance podczas Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam i wyglądali zjawiskowo. Para okazywała sobie sporo czułości. Fotografowie uchwycili również moment, w którym zakochani trzymali się za ręce, a dziennikarka całowała ukochanego. 

MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI RAZEM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Martyna Wojciechowska zachwyciła kreacją

Wojciechowska na tę ważną okazję wybrała długą suknię, w modnym w tym sezonie pomarańczowym odcieniu. Odsłoniła ramiona i podkreśliła talię ciemnym pasem. 

Podróżniczka pojawiła się też w rozpuszczonych, lekko pofalowanych włosach, a nie jak żartowała na swoim Instagramie, w ciemnej peruce

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA