Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Aktorka zabrała głos, a fani nie przestają jej gratulować

Barbara Kurdej-Szatan po raz drugi zostanie mamą? Plotki o ciąży aktorki rosną w siłę. Basia postanowiła w końcu zabrać głos w tej sprawie.

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się dziecka? Takie informacje obiegły media tuż po emisji ostatniego odcinka programu "The Voice of Poland", który na żywo w minioną niedzielę współprowadziła aktorka. Basia miała wówczas na sobie obcisłą, cekinową sukienkę o kroju marynarki, która w jednej chwili rozbudziła plotki na temat jej domniemanej ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? 

Spore zamieszanie w tej kwestii wywołał także niedawny wywiad aktorki, w którym Kurdej-Szatan wprost wyznała, że rzeczywiście marzy o tym, by jej córka Hania miała rodzeństwo. 

Chciałabym się dalej rozwijać w nowych projektach, dostawać ciekawe role. Cieszę się z tego, co robię. Dobrze mi się żyje i oby było tak dalej. Na pewno chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o to, kiedy będzie miała brata lub siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się ta druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie - zdradziła w wywiadzie dla "Vivy!".

W trakcie niedzielnego odcinka show "The Voice of Poland", fani aktorki wręcz zasypywali Basię gratulacjami z okazji rzekomej ciąży. 

Moje gratulacje!
Piękny brzusio.
Bardzo fajnie, bo w końcu czas na drugie.
Pięknie wyglądasz w ciąży - czytamy pod zdjęciem aktorki na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan komentuje plotki o ciąży

Barbara Kurdej-Szatan nie kryła jednak sporego zaskoczenia doniesieniami na temat jej ciąży i w końcu postanowiła odpowiedzieć fanom na nurtujące ich pytanie. 

Że ciąża? Nie! Brzucha nie wciągnęłam albo coś mi odstawało. Jezusie, odchudzać się muszę – zaraz „Chicago” – napisała aktorka w odpowiedzi na jeden z komentarzy. 

Teraz więc wszystko jest już jasne. Barbara Kurdej-Szatan nie jest w ciąży. Czy Wy również myśleliście, że Basia i jej mąż, Rafał, doczekają się wkrótce drugiego potomstwa? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Aktorka zabrała głos, a fani nie przestają jej gratulować
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  "Aktorka zabrała głos."
  Tylko po co?

  Aktorka?? Jednej reklamy??

 • Gość: Anty

  Oceniono 2 razy 2

  Nie było transmisji z poczęcia?

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  smioeszna baba

 • Gość: Rt

  Oceniono 1 raz 1

  ***Ja przyjrzalabym się pracy wielu nauczycieli. Niektórzy to wspaniali pedagodzy z podejściem do dzieci i rodziców, ale wielu jest takich, którzy nie powinni być w szkole. Szkodzą albo dzieciom, albo nie potrafią rozmawiać z rodzicami. Niektórzy to śmierdzące lenie, co nic na lekcjach nie robią, a np. czytają sobie gazetę zlecając uczniom cokolwiek. Nie każdemu należy się podwyżka. Większosc nauczycieli faworyzuje uczniow, ktorych rodzice są lizidupami i wlaza bez wazeliny, przynoszą prezenty. Rodzice czy wy nie potraficie inaczej, czy wasze dzieci nie mogą sami czegoś osiągnąć, tylko musicie uczyć korupcji od małego. To dotyczy przedszkoli i szkół i jest obrzydliwe.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Bo te baby są stuknięte. Jak trzeba być pozbawionym wyobraźni, aby wyskakiwać z takimi gratulacjami, bo baba sobie ubzdurała, że jak Pani Szatan sukienka inaczej się ułożyła na jej brzuchu, to już musi być w ciąży. Baby opamiętajcie się.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 1

  Pierdoły. Moja koleżanka też jest w ciązy i się nie chwali.

 • Gość: Gość

  0

  Następna gwiazda której nikt niezna zaciążyła A KOGO TO OBCHODZI PRUCZ TAKICH SAMYCH JAK ONA MANIA WIELKOŚCI

 • Gość: malinowa mamba

  0

  A kogo to na boga obchodzi ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX