Barbara Kurdej-Szatan zaatakowana przez fankę. Odpowiedziała jej w niezbyt miłych słowach

Barbara Kurdej-Szatan wdała się w kłótnię z jedną z internautek. Nie przebierała w słowach.

Barbara Kurdej-Szatan włączyła się w akcję "Koniec epoki klatkowej". W związku z tym pozwoliła się nawet zamknąć w klatce, żeby walczyć z ich stosowaniem. Pod jednym z  jej zdjęć na Instagramie internautka nawiązała do tego. Nie musiała długo czekać na odpowiedź aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada internautce

Kurdej-Szatan pozuje na nim w świetlistym makijażu i prześwitującej białej bluzce. Pod spodem pojawiło się wiele miłych komentarzy, jednak jeden z nich był naprawdę uszczypliwy.

Kurczaki do klatek też wsadza się pomalowane? - zapytała zadziornie internautka.

Aktorka nie mogła tego zignorować:

A głupia jesteś? - zwróciła się do niej.

Jej słowa mocno zdenerwowały internautkę. Zapytała Kurdej-Szatan, dlaczego ją obraża i zwróciła jej uwagę, że nic nie upoważnia jej do tego, żeby tak zwracać się do ludzi.

A ja się pytam dlaczego mnie kobieto obrażasz? Czy ja napisałam, że jesteś głupia? Nie, bo nie uważam, że jesteś. Ale pisać w ten sposób do ludzi w ogóle Ciebie nie upoważnia - stwierdziła.
 

W ten sposób wywiązała się pomiędzy nimi dyskusja:

Nie obraziłam, tylko spytałam! Głupie pytanie, głupia odpowiedź - broniła się Kurdej-Szatan.

Na koniec internautka zwróciła jej uwagę, że to nie jest pytanie "pytające" a "stwierdzające". Jedna z fanek zapytała się aktorki, dlaczego w ogóle odpowiada na "idiotyczne zaczepki". Ta przyznała, że "głupota w internecie coraz bardziej ją irytuje i nie będzie tego tolerować".

Jak oceniacie zachowanie Barbary Kurdej-Szatan? Czy agresja to rzeczywiście dobry sposób na walkę z głupotą w mediach społecznościowych?

AW