Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Takie sugestie pojawiły się po ostatnim "The Voice". "Myślałam, że tylko ja to widzę"

Barbara Kurdej-Szatan drugi raz zostanie mamą? Internauci nie mają wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Takie sugestie pojawiły się po ostatnim odcinku "The Voice of Poland". Widzowie doszukali się u aktorki większego niż zwykle brzucha.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Kurdej-Szatan w pierwszym odcinku z występami na żywo wystąpiła w błyszczącej sukience o kroju marynarki. Błyszcząca kreacja gwiazdy miała ponoć uwydatnić jej większy, rzekomo ciążowy brzuch.

Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów powiedziała, że chciałaby mieć kolejne dziecko:

Chciałabym się dalej rozwijać w nowych projektach, dostawać ciekawe role. Cieszę się z tego, co robię. Dobrze mi się żyje i oby było tak dalej. Na pewno chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o to, kiedy będzie miała brata lub siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się ta druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie - zdradziła w wywiadzie dla "Vivy!".
Zobacz wideo

BARBARA KURDEJ SZATAN W CIĄŻY? ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

 

Faktycznie, patrząc na zdjęcia, na których stoi prosto, można odnieść wrażenie, że brzuch jest lekko zaokrąglony. Jednak, kiedy pozuje bokiem, nie widzimy, żeby jej sylwetka wyglądała inaczej niż dotychczas. Widzowie zasypali jej Instagram poniższymi komentarzami:

Albo coś się kryje pod tą marynarką, albo tak się układa.
Myślałam, że tylko ja to widzę.
Pięknie wyglądasz w ciąży.
Basia 2 w 1?
Też właśnie zauważyłam, że jakoś brak wcięcia w talii i bokiem jak ją pokazują tak coś pełniejsza się wydaje.
Na bank jakiś mały Szatan pojawi się wkrótce.
Chyba będzie dzidziuś.

Może to faktura kreacji sprawiła, że Kurdej-Szatan wyglądała jakby spodziewała się dziecka? Ostatnio Julia Wieniawa została zapytana czy spodziewa się dziecka. Wszystko przez zdjęcie, na którym pozuje również w błyszczącym kombinezonie. Może to naprawdę taki materiał stwarza złudzenie optyczne?

Myślicie, że Barbara i Rafał Szatan jednak ponownie zostaną rodzicami? Przypomnijmy, że para ma już 6-letnią córkę, Hanię.

MT