Barbara Kurdej-Szatan ma 170 cm, czyli tyle co Małgorzata Rozenek, a Tataiana Okupnik jest jedną z najniższych celebrytek. WZROST GWIAZD

Czasami mamy wrażenie, że wszystkie gwiazdy są wysokie. Niektórzy stosują różne sztuczki, które mają pomóc im wydać się wyższymi, niż są w rzeczywistości. Zobaczcie, ile wzrostu mają polscy celebryci.
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan KAPIF

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ma 170 cm wzrostu. I choć przy tym mam nienaganną figurę, to ma masę kompleksów.

Nie lubię swoich łydek na przykład. (...) Na wagę też muszę uważać. Jak się nie obżeram wieczorami i trochę ruszam, to jest OK, ale pamiętam, jak kiedyś jeździłam na warsztaty wokalne i tam było tak pyszne jedzenie, że zawsze wracałam do domu o trzy kilo grubsza. A jak powtarza moja babcia: "Biust musi być dalej niż brzuch, jak się stoi bokiem". Ja niestety mam taką figurę, że lepiej wyglądam z przodu, więc pilnuję się, by wciągać brzuch! - mówiła w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan".
Tatiana Okupnik z mężem Tatiana Okupnik z mężem Instagram.com/ tatianaokupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik jest jedną z najniższych gwiazd w polskim show-biznesie. Ma zaledwie 152 cm. Ją i jej męża, który jest koszykarzem, dzieli aż 42 cm! Dlatego ich zdjęcia, kiedy stoją, są dosyć zabawne.

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek

Niewiele wyższa od Okupnik jest Katarzyna Cichopek. Jest wyższa od koleżanki o 6 cm. Jednak nigdy nie był on przeszkodą w uzyskaniu wymarzonej roli.

Na wizji tego w ogóle nie widać. I często jak spotykają mnie ludzie na ulicy, to są bardzo zdziwieni. Mówią wtedy: "O jeju, jaka pani jest mała" - wyznała kiedyś w "Dzień Dobry TVN".
Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram.com/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan ma tyle samo wzrostu, co Kurdej-Szatan.

Doda Doda Instagram.com/ dodaqueen

Doda

I jest wyższa od Dody o zaledwie 1 cm.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski Edyta Górniak i Mateusz Zalewski BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Edyta Górniak

Edyta Górniak, która od kilku lat toczy wojnę z Dodą, jest wyższa od niej o 6 cm. Tym samym jest jedną z najwyższych polskich celebrytek.

Zobacz też: Edyta Górniak zablokowała Dodę na Instagramie. Zrobiła to w nieprzypadkowym momencie

Anna Mucha Anna Mucha Instagram/taannamucha

Anna Mucha

Anna Mucha ma 165 cm, jednak wydaje się wyższa, gdyż uwielbia buty na bardzo wysokich obcasach. Nie rezygnowała z nich także w czasie ciąży. Ma przy tym drobną stopę, nosi rozmiar 36,5.

Kiedy pojawiły się plotki, że ja się kiepsko czuje będąc w ciąży to wyszłam w butach na obcasach. Po to, żeby pokazać, że mogę być piękna, mogę być kobieca, świetnie się czuję i mogę pracować - powiedziała w jednym z wywiadów.
Artur Barciś Artur Barciś materiały prasowe

Artur Barciś

Artur Barciś to jeden z najniższych polskich aktorów. Ma 169 cm wzrostu. W rozmowie z "Newserią" przyznał, że przez to, że jest niski, nikt nie wierzył, że zrobi karierę i zostanie jednym z najlepszych aktorów w Polsce.

Weronika Rosati Weronika Rosati Instagram.com/weronikarosati/

Weronika Rosati

Wiedzieliście, że Weronika Rosati ma tylko 159 cm wzrostu? Nigdy więc nie miała marzeń, zęby zostać modelką. Jest świadoma, że nie ma do tego warunków.

Zobacz też: Rosati kupiła córce unikatową lalkę, ale spójrzcie tylko czym bawią się dzieci Cichopek. 'Szkoda, że za naszych czasów takich nie było'

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz KAPIF.pl

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz jest wysoka. Dzięki temu, że ma 177 cm mogła zrobić zawrotną karierę w świecie modelingu.

Agata Szostek Agata Szostek Instagram.com/ szostek_agata

Agata Szostek

Agata Szostek, jedna z najbardziej charakterystycznych i lubianych uczestniczek programu "Projekt Lady", zdradziła niedawno, że ma 167 cm wzrostu.