Edyta Górniak zablokowała Dodę na Instagramie. Zrobiła to w nieprzypadkowym momencie

Edyta Górniak zablokowała Dodę na Instagramie tuż po ślubie wokalistki z Emilem Stępniem. O tym fakcie Rabczewska opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Konflikt Dody i Edyty Górniak trwa już kilka lat. Jednak teraz, kiedy Rabczewska ułożyła sobie życie prywatne, doszła do wniosku, że ma dosyć przepychanek z innymi gwiazdami. Z tego, co widać, diwa nie ma zamiaru podać ręki na zgodę koleżance z branży.

Zobacz też: Doda w dniu ślubu nagrała teledysk. Moment przysięgi, przyjęcie weselne i... druga sukienka! Jest co oglądać

Edyta Górniak zablokowała Dodę na Instagramie

Kolejny wyraz swojej niechęci do koleżanki z branży Edyta Górniak dała w kwietniu, kiedy to Doda wzięła sekretny ślub z Emilem Stępniem.

Edyta Górniak zablokowała mnie na swoim Instagramie, jak wyszłam za mąż - wyznała Doda w rozmowie z Gala.pl.

W wywiadzie jednak nie powstrzymała się przed kąśliwą uwagą w stronę koleżanki. Zapytana o aferę w Opolu, kiedy to Donatan złapał Górniak za pośladki i został spoliczkowany (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ), stwierdziła, że "ona sobie coś tam wymyśliła".

Ktoś mnie zapytał, jakie jest moje zdanie na temat afery z Donatanem i jej pośladkiem czy tam dolną częścią pleców, ale nie mogłam znaleźć u źródła, bo właśnie mnie zablokowała po ślubie. Szczerze? Ja uważam, że ona sobie coś tam wymyśliła - powiedziała Doda.

Zobacz też: Edyta Górniak wydała oświadczenie w sprawie z Donatanem. "Nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO"

Doda i Edyta Górniak - konflikt

Konflikt Dody i Edyty Górniak to jedna z najgłośniejszych spraw w polskim show-biznesie w ostatnich latach. Zaczęło się od tego, że diwa w 2007 roku skomentowała piosenkę Rabczewskiej i uznała ją za "durną". Później obie nie szczędziły sobie złośliwości w mediach.

AW

Więcej o: