Justyna Majkowska wróciła. Michał Wiśniewski udostępnił ich wspólne zdjęcie. Nie poznaliśmy jej

Justyna Majkowska zyskała popularność dzięki grupie Ich Troje. Później na trochę media o niej zapomniały. Teraz jednak coraz częściej możemy ją zobaczyć. Zobaczcie, jak wygląda.

Justyna Majkowska przez dwa lata była wokalistką supergrupy Ich Troje. Obecnie jest szczęśliwą mamą Ignasia i żoną Jarosława Miśkiewicza. Gdy odeszła z zespołu Michała Wiśniewskiego w 2003 roku, nie zrezygnowała zupełnie z pracy artystycznej. Usiłowała wtedy, bez powodzenia, reaktywować swój dawny zespół Erato.

Justyna Majkowska wraca na scenę?

Zdarzyło jej się także zagrać kilka koncertów z dawną grupą. W 2006 roku pojawiła się na scenie z okazji 10. lecia istnienia zespołu. We wrześniu razem z Michałem Wiśniewskim zagrali wspólnie koncert w Opolu. Teraz wszystko wskazuje na to, że zdecydowali się nagrać wspólnie piosenkę. Na profilu na Instagramie wokalisty Ich Troje możemy zobaczyć zdjęcie z planu.

Szczęście, to trzeba sobie w życiu umieć zorganizować! - napisał.

Justyna Majkowska i Michał Wiśniewski. Zobacz zdjęcia >>>>

Majkowska ubrana jest w podomkę i wiele wskazuje na to, że w teledysku zagra gospodynię domową. Jak uważacie, bardzo się zmieniła? Naszym zdaniem wygląda świetnie i wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał.

AW