Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na okładce "Gali". Ujawniono też pierwsze zdjęcie z sesji. Aktorka wygląda pięknie!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawią się w najnowszej "Gali". W ten sposób uczcili 10. rocznicę ślubu.

Pod koniec września Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pochwalili się na Instagramie, jak spędzają okrągłą rocznicę ślubu. Były kwiaty, kolacja w eleganckiej restauracji oraz czułe wyznania. Z okazji rocznicy zostali zaproszeni przez magazyn "Gala" do sesji i dłuższego wywiadu. 

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 10. rocznicę ślubu. Pokazali prywatne zdjęcia. "Minęło prawie jak jeden dzień"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w "Gali"

Na Instagramie magazynu pojawiło się zdjęcie małżonków z zapowiedzią najnowszego numeru. Opowiedzą w nim m.in. o tym, jak udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Już w poniedziałek nowa "Gala", a w niej romantyczne spotkanie z @katarzynacichopek i @marcinhakiel z okazji 10. rocznicy ślubu - czytamy. 

Na okładce pozują w ubraniach w podobnym kolorze. Marcin Hakiel zarzuca żonie na ramiona płaszcz, a ona delikatnie muska palcami jego dłoń. Sesja zdjęciowa, która pojawiła się w środku numeru, została wykonana w Zakopanem. Zapowiedź tego, co czeka na czytelników w środku, także możemy zobaczyć na Instagramie. Musimy przyznać, że aktorka wygląda naprawdę super! 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w "Gali" - reakcje internautów

Internautom bardzo podobają się zdjęcia małżonków. Pod każdym z dwóch zdjęć pojawia się wiele komplementów pod ich adresem:

Ale cudowne zdjęcie.
I super, że im się układa! Piękni, młodzi, zakochani. I jeszcze z pomysłem na życie! Czego chcieć więcej?
Piękna para - piszą.

I my się z nimi zgadzamy. Nie ma wątpliwości, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to jedno z bardziej udanych i szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Patrząc na aktorkę nie ma wątpliwości, że miłość jej służy. Kupicie najnowszy numer "Gali"?

AW

Więcej o: