Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z byłymi żonami Michała Wiśniewskiego. Żyją jak jedna wielka rodzina?

Dominika Tajner postanowiła zacieśnić relacje z byłymi żonami swojego męża, Michała Wiśniewskiego. Wszyscy darzą się wzajemnym szacunkiem.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner poznali się osiem lat temu i od kilku lat tworzą bardzo szczęśliwą rodzinę. Kobieta wie, że ma u boku mężczyznę, z którym chce się zestarzeć. O swojej miłości opowiedzieli w wywiadzie dla "Rewii".

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Wiśniewski przed nią miał 3 żony: Magdę Femme, Mandarynę i Annę Świątczak. Nie jest to jednak powód do zazdrości dla córki Apoloniusza Tajnera.

Jak się kocha, to nie liczy się ani byłych partnerek, ani pieniędzy. Nie miałam żadnych obaw - wyznała.

Piosenkarz ma czworo swoich biologicznych dzieci (Fabienne, Etiennette,  Xavier, Vivienne) oraz wspólnie z Dominiką wychowują jej syna, Maksymiliana. Oboje chcą prowadzić otwarty dom, w którym jest miejsce dla każdego. Dlatego żona Wiśniewskiego utrzymuje dobre stosunki z Anną Świątczak i Mandaryną - matkami jego syna i trzech córek.

Dla wszystkich jest miejsce w naszym domu. Dominika zaprzyjaźniła się z Martą i Anią, matkami moich pociech. Szanujemy się - opowiedział Wiśniewski.

Jak widać, duża rodzina jest dla nich dużą wartością. Czy zdecydują się więc mieć wspólnie dziecko?

Czekamy na odpowiedni moment - odpowiedzieli.

Musimy przyznać, że tego się raczej nie spodziewaliśmy. Ale szanujemy postawę Dominiki :).

AW

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.