Kaczorowska wzięła ślub w willi w Toskanii. Jak w bajce! Mamy zdjęcia weselnej scenografii

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Toskanii. Patrząc na ich zdjęcia, można się rozmarzyć.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w miniony weekend powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zakochani pobrali się w tajemnicy przed mediami w słonecznej Toskanii. W poniedziałek aktorka poinformowała o swoim zamążpójściu za pośrednictwem Instagrama. Na profilu gwiazdy pojawiło się jej zdjęcie w pięknej, białej sukni i z mężem u boku.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w Toskanii

W uroczystości wzięli udział przyjaciele i rodzina młodych. Nie zabrakło też Kingi Szewczyk i Pawła Brzozowskiego, czyli makijażystki i fryzjera Agnieszki, którzy zadbali o to, aby aktorka wyglądała w najważniejszym dniu swojego życia najpiękniej.

 

Zarówno Agnieszka jak i Paweł pokazali na swoich Instastories fragmenty wesela i ślubnych przygotowań. Nie zabrakło też zdjęć i nagrań prezentujących malowniczy krajobraz.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w Toskanii ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Musimy przyznać, że Toskania robi ogromne wrażenie i sprzyja tak romantycznym chwilom, jak ślub. Nas urzekła willa, w jakiej odbyła się uroczystość. Kamienisty budynek przepięknie prezentował się na tle roślin i błękitu nieba.

Młodej parze życzymy raz jeszcze wszystkiego, co najlepsze!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.