Katarzyna Skrzynecka ostatnio ciągle wyglądała fatalnie. W Międzyzdrojach pokazała się w aż trzech odsłonach. I zaskoczyła!

Katarzyna Skrzynecka wiele razy zawodziła swoimi stylizacjami. Na festiwalu w Międzyzdrojach mogliśmy ją zobaczyć w aż trzech odsłonach. O dziwo, było całkiem w porządku.

Stylizacje Katarzyny Skrzyneckiej wielokrotnie stawały się przykładem na to, jak się nie ubierać. Jak nie sukienka, to buty - często coś było nie tak. Teraz jesteśmy zaskoczeni, bo na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach udało jej się uniknąć wpadki.

Katarzyna Skrzynecka na Festiwalu w Międzyzdrojach

Skrzynecka w Międzyzdrojach zaprezentowała się w trzech różnych kreacjach. Do żadnej z nich nie mamy zastrzeżeń. Aktorka szczególnie upodobała sobie kolor czerwony, na który zdecydowała się dwa razy.

Pierwsza z kreacji to długa suknia, właśnie w kolorze czerwonym, odsłaniająca ramiona. Żadnych ozdób, tylko prostota. Równie prosta była fryzura - tylko rozpuszczone włosy.

>KATARZYNA SKRZYNECKA W MIĘDZYZDROJACH - ZDJĘCIA<

Innym razem Skrzynecka znów zdecydowała się na ten sam kolor, ale odsłoniła nogi. Sukienka sięgająca przed kolano miała dekolt w serek i rękawy z falbankami. Do tego delikatne klapki na płaskiej podeszwie.

Ostatnia ze stylizacji to niebieska sukienka w duże, białe kwiaty. Skrzynecka zestawiła ją z jasnymi sandałkami na obcasie. Czyżby zauważyła, że mniej znaczy więcej?

Jak oceniacie jej stylizacje? My jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.

MT

Niewydepilowane bikini Sadowskiej, bielizna Herbuś, spocona pacha Kazadi. Te wpadki zapamiętamy na długo