Celia Jaunat kibicuje Grzegorzowi Krychowiakowi przed meczem Polska-Japonia. Dosłownie błyszczy na trybunach!

Przed nami mecz Polska-Japonia. Celia Jaunat przez cały mundial 2018 mocno kibicowała Grzegorzowi Krychowiakowi. Trzeba przyznać, że to jedna z najpiękniejszych WAGs!

Polska-Japonia już dziś! Mimo że nasi reprezentanci zakończyli swoją przygodę na mundialu 2018, w czwartek o 16:00 rozegrają tzw. mecz o honor. Polskie WAGs wspierają polskich piłkarzy. Wśród nich jest Celia Jaunat, która robi furorę na rosyjskich trybunach.

Celia Jaunat kibicuje Grzegorzowi Krychowiakowi na mundialu 2018 

Obok tak pięknej kibicki nie da się przejść obojętnie. Celia Jaunat od początku mundialu wspiera swojego ukochanego, Grzegorza Krychowiaka. Tuż przed meczem Polska-Kolumbia  Celia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z trybun w Kazaniu. Francuzka wygląda na nim naprawdę zmysłowo i nie da się ukryć, że to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs. 

 

Podobnie było przed spotkaniem Polska-Senegal. Celia dodała wtedy zdjęcie z Grzegorzem Krychowiakiem i miała nadzieję, że to właśnie ta fotografia przyniesie mu szczęście. Niestety, nie udało się, choć zdjęcie jest naprawdę seksowne.

 

Celia Jaunat w Rosji 

Celia Jaunat nie tylko spędza czas na trybunach, ale znalazła chwilę na zwiedzanie Rosji i na... dobre jedzenie. Jednym z miejsc, które odwiedziła, była restauracja Blackstarburger w Moskwie. Wizytę upamiętniła zdjęciem z burgerem. Skomentowała je mama Grzegorza Krychowiaka.

No kochana, jak to zjesz to 5 godzin na siłowni - napisała pod zdjęciem Celii. 

 

Polska-Japonia. Czy Grzegorz Krychowiak strzeli gola?

Mundial 2018 dla naszych reprezentantów już się skończył. Mimo tego, w czwartek Polska zmierzy się z Japonią. Czy możemy liczyć na bramkę Grzegorza Krychowiaka? Trzymamy kciuki! Pamiętajmy, że to właśnie Krychowiak strzelił jedyną (niestety) dotychczas bramkę dla Polski na mistrzostwach świata.

WAGs na mundialu 2018.

JT

Więcej o: