Karolina Korwin Piotrowska przefarbowała włosy. "Wreszcie przestaję udawać. Chrzanić to, raz się żyje". Fanki zachwycone

Karolina Korwin Piotrowska przeszła niesamowitą metamorfozę. Całkowicie zrezygnowała z farbowania włosów i pokazała światu swoje naturalne, siwe już włosy.

Karolina Korwin Piotrowska podjęła bardzo odważną decyzję, na którą w dzisiejszych czasach zdecydowałaby się mało która kobieta, i zrezygnowała z farbowania włosów. Korwin Piotrowska w związku z tym opublikowała na Instagramie zdjęcie, na których widać całkowicie siwe włosy. 

Karolina Korwin Piotrowska pokazała siwe włosy

Mimo że dziennikarka ma 47 lat jest już zupełnie siwa. Jak sama wyznała, to efekt stresów i wydarzeń, które przeżyła pięć lat temu. Do tej pory nie było tego widać, bo Karolina Korwin Piotrowska ciągle farbowała włosy. Co więcej, dziennikarka zdecydowała się powiedzieć jeszcze więcej na temat tej nieoczywistej decyzji.

Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat i uzna, że jestem "stara". Chrzanić to, raz się żyje. Szczerość przede wszystkim - napisała pod zdjęciem.

Karolina Korwin Piotrowska z dumą pokazuje siwe włosy 

W dzisiejszych czasach przyjęło się, że kobieta, zwłaszcza znana, musi wyglądać nienagannie. Ten utrwalony przez media trend powoduje, że kobiety często wstydzą się tego, jak wyglądają. Nie akceptują swojego wieku, pojawiających się zmarszczek, siwych włosów. Swoim wpisem Karolina Korwin Piotrowska chce walczyć z takim stanem rzeczy. Jej odważne zdjęcie ma pokazać, że można starzec się z godnością i właśnie naturalność jest najbardziej kobieca. 

Warto dodać, że do tej pory znane stylistki krytykowały wizerunek Karoliny Korwin Piotrowskiej. Ciekawe, co powiedzą na taką przemianę?

Karolina Korwin Piotrowska chwali się siwymi włosami, a fani komentują

Fani docenili odwagę dziennikarki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów i bardzo życzliwych komentarzy:

Jak pięknie Pani wygląda!

Brawa za odwagę! Piękny kolor.

Wow, super, mam ten sam problem i chyba mi pomogłaś w podjęciu decyzji.

Uwielbiam cię właśnie za ta szczerość..

Taki paradoks - w tych białych wygląda Pani o wiele młodziej.

My również zgadzamy się z tymi słowami. Gratulujemy dziennikarce podjęcia tak nieoczywistej decyzji. A Wam jak się podoba Karolina Korwin Piotrowska w takiej osłonie?  

AG

Więcej o: