Dawno niewidziana Czartoryska na imprezie beauty. Ale uwagę zwraca Halejcio. Spójrzcie na jej strój

Patrząc na zdjęcia z jednej z ostatnich imprez, nie mogliśmy oderwać wzroku od Czartoryskiej i Halejcio. Zadały szyku!

We wtorek w warszawskim apartamentowcu COSMOPOLITAN odbyło się spotkanie z okazji inauguracji bloga dmbeauty.pl, prowadzonego przez Dorotę Michałowską. W tym dniu zaproszeni goście mogli przetestować kosmetyczne nowości.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Dorota Michałowska już od dawna miała w planach założyć bloga. Ze względu na jej doświadczenie i charakter obecnej pracy tematyka urodowo-lifestylowa nie jest zaskoczeniem. 

Przez lata pracowałam jako modelka i aktorka, wzięłam udział w kilkudziesięciu telewizyjnych kampaniach reklamowych. Pojawiałam się też w serialach i filmach, a od kilku lat spełniam się w roli dziennikarki telewizyjnej. Na co dzień "pracuję twarzą" i wiem jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i dbanie o skórę. Znam wiele sposobów na zachowanie młodego wyglądu na długo i tą wiedzą chciałabym się podzielić - wyznała Michałowska.

Wśród zaproszonych na wydarzenie nie mogło zabraknąć gwiazd m.in.: Julii Wróblewskiej, Sabriny Pilewicz, Łukasza Kędziora, Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, Karoliny Pilarczyk, Natalii Jakuły, Jakoba Kosela, Anny Lucińskiej, Marka Kaliszuka,
Anny Oberc, Klaudii Halejcio, Anny Kerth czy Anny Piszczałki.

Która gwiazda wypadła najlepiej? Nas totalnie urzekł zielony kombinezon Halejcio. A Was? Czekamy na Wasze komentarze! 

MT

-------------------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej: