Takie wpadki Beyonce nie zdarzają się nigdy. Zaliczyły z siostrą spektakularny upadek na scenie. Reakcja najlepsza

Koncerty Beyonce zawsze są idealne. Niestety na ostatnim coś poszło nie tak. Gwiazda i jej siostra, Solange, zaliczyły wpadkę i przewróciły się na scenie.

Koncert Beyonce w zeszłym tygodniu na Coachelli przejdzie do historii. Gościnny występ Jay-Z, Solange, reaktywacja Destiny's Child to tylko część atrakcji. W ten weekend gwiazda dała kolejny występ na festiwalu. Jednak nawet u takiej perfekcjonistki jak ona coś czasami może pójść nie tak.

Poza szczegółami, takimi jak stroje, występ był identyczny jak ten w poprzednim tygodniu. W pewnym momencie do Beyonce dołączyła jej młodsza siostra, Solange, która zmierzyła się z nią w tańcu. Zakończenie było zaskoczeniem dla wszystkich. Solange chciała skoczyć w ramiona siostry, jednak ta błędnie zinterpretowała to jako po prostu próbę przytulenia... i razem przewróciły się na ziemię.

Złośliwi internauci twierdzą, że to jedyny moment koncertu, który odróżniał go od tego z poprzedniego tygodnia. Na szczęście jak na perfekcjonistkę przystało, Beyonce wybrnęła z tego z uśmiechem i klasą - leżąc na ziemi zaczęły machać nogami w powietrzu, podczas gdy tancerki w tle klaskały do rytmu. Koncert był kontynuowany, a publiczność szybko zapomniała o tej wpadce. Niestety, internet długo nie zapomni.

embed

OG

Więcej o: