Koncert Beyonce na Coachelli przejdzie do historii. Efekty specjalne i układy taneczne to nic. TO zdeklasowało inne koncerty

Beyonce na Coachelli zrobiła niesamowite show. Przygotowała też niespodziankę. Wystąpiła z zespołem Destiny's Child!

Beyonce miała pojawić się na Coachelli już w ubiegłym roku. Niestety, wycofała się z występu, ponieważ była wtedy w ciąży. Swoją nieobecność wynagrodziła swoim fanom w tym roku. Jej występ na festiwalu przejdzie do historii!

Koncert Beyonce był jednym z bardziej wyczekiwanych koncertów festiwalu. Fani zasypywali swoje Instagramy przed, w trakcie, jak i po jej show. Od samego początku nie mieli wątpliwości, ze to najlepszy koncert tego festiwalu, jak nie najlepszy w ich życiu. 

Efekty specjalne na scenie, stroje przygotowane na występ - wszystko robiło wrażenie. Beyonce, tak się postarała, że nawet w przerwie między utworami zdążyła zmienić kolor paznokci! Rozpoczęła show z białym lakierem na paznokciach, a przy kolejnych występach widzieliśmy już ją z ciemnym odcieniem.

Dalej było jeszcze lepiej. Beyonce zaprosiła gościnnie do swojego show siostrę Solange i męża Jaya-Z. To nie koniec atrakcji!

Wokalistka specjalnie na potrzeby show reaktywowała zespół Destiny's Child! Tego nikt się nie spodziewał! Wspólnie na scenie pojawiła się ponownie Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams. Fani byli zachwyceni!

Destiny’s Child

Amerykańska grupa R&B popularna w latach 90-tych. Zespół w 2002 roku ogłosił koniec działalności, ale dwa lata później pojawiła się informacja o reaktywacji. W czerwcu 2005 roku grupa jednak kolejny raz zawiesiła działalność na rzecz solowych karier.

Myślicie, że ich występ to jednorazowa akcja? A może niebawem znów wrócą do wspólnego występowania?

MT

Więcej o:
Komentarze (7)
Beyonce wystąpiła ponownie z Destiny's Child. Taką atrakcję zagwarantowała fanom obecnym na Coachelli 2018
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  "Koncert Beyonce na Coachelli przejdzie do historii."

  WTF? Do historii to mogło przejść powstanie listopadowe, czy bitwa pod Waterloo.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy 4

  Beczące i wyjące Beyonce na łące...

 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 3 razy 3

  Ona czuje piniondz,
  wystroiła się jak Beyonce ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX