Marcelina Zawadzka nie wytrzymała. Tomasz Wolny tymi pytaniami doprowadził ją do łez. "Nie dopytuj o miłosne rzeczy..."

Marcelina Zawadzka w programie na żywo wyznała, że znowu jest singielką. Współprowadzący drążył temat i doprowadził ją do łez.

Widzowie "Pytania na Śniadanie" dowiedzieli się, że Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Kobieta wraz ze współprowadzącym program Tomaszem Wolnym rozmawiali z gośćmi o tym, jak radzić sobie po rozstaniu. Prezenterka w pewnym momencie nie wytrzymała i uroniła kilka łez.

Coś mi się oko popłakało - zażartowała żeby rozładować emocje Zawadzka.

Tomasz Wolny wykazał się brakiem wyczucia i zaczął drążyć temat.

A ty mnie już nie dopytuj o te miłosne rzeczy - odpowiedziała prowadząca na wizji.

Współprowadzący nie miał jednak zamiaru odpuścić i dopytywał koleżankę o konkrety. Kobieta nie wytrzymała napięcia i odpowiedziała wprost.

Nie, nie, jestem też szczęśliwym singlem - wyznała w programie na żywo.

To zaskakująca informacja, bo jeszcze do niedawna spotykała się z przystojnym Brazylijczykiem, Leonardo Marquesem. Najwidoczniej ta relacja nie przetrwała i Zawadzka znowu jest sama. Wcześniej prezenterka związana była z Mikołajem Roznerskim, zerwali ze sobą ponad pół roku temu.

Mamy nadzieję, że Marcelina Zawadzka znajdzie w końcu mężczyznę, z którym uda jej się stworzyć udany związek.

PC

Więcej o:
Komentarze (29)
Marcelina Zawadzka nie wytrzymała. Tomasz Wolny tymi pytaniami doprowadził ją do łez. "Nie dopytuj o miłosne rzeczy..."
Zaloguj się
 • Gość: widzka

  Oceniono 6 razy 4

  Ale bzdury piszecie. Przecież to nie Tomek doprowadził ją do łez, bo cały czas sobie na ten temat żartowali. Wzruszyła się na końcu, jak sama powiedziała, bo pomyślała o swojej siostrze, a Tomek od razu zareagował bardzo opiekuńczo i z klasą. Totalny fake news z Waszej strony!

 • Gość: Ela M

  Oceniono 6 razy 4

  Śliczna dziewczyna Na pewno jeszcze będzie szczęśliwa Tego jej życzę z całego serca "Gotowego szczęścia nie ma , trzeba umieć je zdobywać" 😍

 • Gość: Amanda

  Oceniono 3 razy 1

  Leo dostał co chciał i kopną w dupe.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 7 razy 1

  Tak to jest jak ktoś bardziej kocha pieniądze i popularność niż drugiego człowieka

 • Gość: :-)

  Oceniono 2 razy 0

  Jest niestety wielka kobieta...co z tego ze ladna, faceci nie znosza kobiet kobyl, wola takie 160-170cm wzrostu. Znajdzie w koncu jakiegos kolesia nizszego o pol glowy, bo jedynie kurduple z powodu kompleksow biora takie wielkie baby

 • Gość: Polczi

  Oceniono 2 razy 0

  Musi być niedojrzała emocjonalnie, wchodzi od razu głęboko w związki w ciągu pół roku już 2 facetów a po 3 miesiącach płacze... zna się z kimś chwile a już oh i ah łóżko, dom rodzinny i wspólne święta, rozumu ;)

 • Gość: Garncarz

  Oceniono 1 raz -1

  Ten Leo to jakieś dno, gwiazda model i śpiewak od siedmiu boleści, w mediach społecznościowych oboje mono wydziwiają, no a p.Zawadzka to jeszcze dziewczynka nie kobieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX