Wendzikowska pierwszy raz z partnerem na oficjalnej imprezie. Zdobyła się na osobiste wyznanie. "To wiele dla mnie znaczy"

Anna Wendzikowska w tym roku na Balu Dziennikarzy nie pojawiła się sama. Towarzyszył jej partner, Jan Bazyl. To było ich pierwsze oficjalne wyjście.

Anna Wendzikowska od roku spotyka się z Janem Bazylem. Para w listopadzie obchodziła swoją rocznicę. W czasie trwania ich związku dziennikarka,  bardzo rzadko chwaliła się wspólnymi zdjęciami. Razem nie zjawiali się także na branżowych imprezach. Aż do teraz. W sobotę pozowali razem na ściance podczas Balu Dziennikarzy.

Tego wieczoru byli jedną z piękniejszych par. Dziennikarka wystąpiła w granatowej, gorsetowej sukni z tiulowym trenem. Partner Wendzikowskiej wybrał elegancki garnitur w kolorze niemal identycznym co sukienka dziennikarki. To się nazywa zgrana para!

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Obecność Bazyla była dla dziennikarki bardzo ważna, zwłaszcza, że jej partner nieszczególnie przepada za publicznymi wyjściami.

Cieszę się, że dzisiaj jest ze mną, bo to taka miła uroczystość, na której jest pół mojej redakcji, więc mnóstwo moich przyjaciół. Jest mi bardzo miło, że chciał mi towarzyszyć, bo generalnie stroni od tego rodzaju imprez, więc dla mnie to dużo znaczy, że dzisiaj tu ze mną jest - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Ukochany dziennikarki jest nie tylko przystojny, ale także zamożny. To warszawski biznesmen, odnoszący sukcesy na polu zawodowym. Wcześniej prezenterka przez trzy lata była w związku z wokalistą zespołu AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem. Para ma wspólne dziecko - córkę Kornelię.

MT