Zofia Zborowska świętuje z tatą jego urodziny. "Kocham Cie na maxa, tylko błagam...". Musiało wyjść zabawnie

Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie ze swoim tatą, Wiktorem Zborowskim. Ta urodzinowa fotografia na pewno nie należy do typowych.

Zofia Zborowska 10. stycznia świętowała urodziny swojego ojca, Wiktora Zborowskiego. Aktor skończył 67 lat, a jego córka opublikowała z tej okazji zdjęcie i dodała szczere życzenia.

 


Aktorka ma na sobie niebieską bluzę z napisem “Zawód córka”, w końcu w urodziny taty trzeba ubrać się ładnie ;)

Dziś są urodziny mojego taty. W związku z tym ubrałam się w to co mam najlepsze - napisała pod zdjęciem. - Tato jesteś super gościem! Kocham Cię na maxa tylko błagam rzuć szlugi i nie przejmuj sie tak tym szambem potocznie zwanym polityką.


Aktorka nie po raz pierwszy publicznie wypomina ojcu nałóg. Najwidoczniej znany aktor do tej pory nie posłuchał jeszcze córki i nie rzucił palenia.


Pod zdjęciem pojawiły się komentarze i życzenia dla Pana Wiktora Zborowskiego.

Uwielbiam tatę Longina Podbipiętę, pan Wiktor, a raczej jego głos, jako Mufasa, wywołał pierwszy płacz w kinie (moja pierwsza wizyta w tym przybytku). Panie Wiktorze proszę się nie przejmować, każdy smród kiedyś mija! Serdeczności!
Sto lat dla supertaty, rok temu dostałam jego autograf, radość ogromna, bo autorytet ogromny! I to w dalszym ciągu, wśród coraz młodszych pokoleń!
STO LAT DLA PANA WIKTORA!!! Zdrówka i uśmiechu!
O jeżu, a ja kocham Twojego Tatę od dziecka. Sto lat dla Pana Taty


To zdjęcie to bardzo ładny gest córki w stronę znanego taty. Wiktorowi Zborowskiemu na pewno zrobiło się miło, z powodu komentarzy. 

A wy, z jakich ról pamiętacie Wiktora Zborowskiego?

PC

Więcej o: