18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Spódnica spadła jej w programie na żywo. Nie miała majtek. Okazało się, że jest facetem

Co za wpadka! Jednej z uczestniczek "Big Brothera" spadła spódnica. I to w programie na żywo.

Na początku stycznia w Wielkiej Brytanii wystartowała kolejna już 21. (!) edycja "Celebrity Big Brother". W programie biorą udział celebryci, którzy na kilka tygodni zamykani są w jednym domu i obserwowani przez kamery (oraz miliony widzów). 

W tegorocznej edycji udział bierze 16 uczestników, wśród których znajduje się Shane Jenek, znany jako drag queen Courtney Act. Gwiazda znana jest głównie z bycia finalistką 6. sezonu programu "RuPaul's Drag Race", w którym przegrała z Biancą del Rio. Brała też udział w pierwszej edycji australijskiego "Idola".

Adore Delano, Bianca del Rio i Courtney Act w finale 'RuPaul's Drag Race'Adore Delano, Bianca del Rio i Courtney Act w finale 'RuPaul's Drag Race' screen z 'RuPaul's Drag Race'

Wejście Courtney do domu Wielkiego Brata zostanie na długo zostanie zapamiętane. Podczas prezentacji w programie na żywo potknęła się na scenie i spadła jej spódnica, odsłaniając miejsca intymne zaklejone taśmą.

Sytuacja się powtórzyła za kulisami, kiedy Act przedstawiała się innym domownikom. Niestety nie wszyscy wyglądali na rozbawionych.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

embed

Sytuację szybko podchwyciły jej koleżanki z "Drag Race", które dodawały zabawne przeróbki zdjęcia z tej wpadki.

 

Mamy wrażenie, że niektórzy długo tego nie zapomną. Szczególnie inne drag queen.

embed

 

OG

Więcej o: