Jennifer Grey założyła słynną sukienkę z "Dirty Dancing". 30 lat po premierze! Efekt? Rewelacja

Jennifer Grey zafundowała swoim fanom prawdziwą wycieczkę do przeszłości. Aktorka dodała zdjęcie w sukience, którą miała na sobie w filmie "Dirty Dancing"

Od premiery "Dirty Dancing" minęło 30 lat. Jennifer Grey dodała na Instagram zdjęcie w sukience, którą miała na sobie w filmie.

Zobaczcie, co znalazłam w pudle! Ok, jest trochę węższa w talii, ale to dlatego, że moje "plecy" stały się większe - podpisała zdjęcie.
 

Fani nie kryli zachwytu tą wycieczką w przeszłość i zasypali filmową "Baby" komplementami. Musimy przyznać im rację - aktorka wygląda świetnie, a sukienka wcale nie wygląda na przyciasną. :)

Jennifer Grey po "Dirty Dancing"

Jennifer Grey zyskała popularność dzięki roli Frances "Baby" Houseman w "Dirty Dancing" u boku Patricka Swayze. Ludzie ją pokochali, ale mimo to ona wciąż nienawidziła swojej twarzy, szczególnie nosa. Ten kompleks doprowadził do załamania jej kariery - po operacji jej twarz zmieniła się tak, że Grey stała się nierozpoznawalna.

Poczułam się jak uczestnik programu ochrony świadków albo jakbym nagle stała się niewidzialna - powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów.

OG

Więcej o: