Magdalena Boczarska w cudnej sukni od Gosi Baczyńskiej. Tę kreację chciała włożyć też księżna Kate. "O nią pytała najpierw"

Magdalena Boczarska to jedna z najlepszych polskich aktorek, która robi karierę za granicą. Na premierę filmu w Niemczech założyła przepiękną suknię projektu Gosi Baczyńskiej, którą była zainteresowana księżna Kate.

Magdalena Boczarska ma wyjątkową urodę. Nieważne, co założy, niezmiennie wygląda dobrze. Najczęściej możemy zobaczyć ją w luźnym ubraniu, bez makijażu. Jednak na czerwony dywan zawsze wybiera wyjątkowe kreacje.Na premierę filmu "Unter Deutschen Betten" w Monachium założyła przepiękną sukienkę od Gosi Baczyńskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Była nią też zainteresowana księżna Kate! Jak wiemy, ostatecznie jednak zmieniła swój wybór i podczas pobytu w Polsce na balu w Łazienkach Królewskich wystąpiła w białej kreacji.

Skontaktowaliśmy się z Gosią Baczyńską:

O tę suknię zostałam zapytana w pierwszej kolejności. W mailu, który do mnie przyszedł, zostałam zapytana o tę właśnie kreację, została ona wybrana z lookbooka - powiedziała nam projektantka.

Jak wiemy, Gosia Baczyńska jest ulubioną projektantką gwiazd. Patrząc na jej kreacje w ogóle się nie dziwimy.

Przetakiewicz mówi o sesji w "Playboyu" i nagle słyszy od dziennikarza: Jesteś wyłącznie obiektem seksualnym! Dalej jest jeszcze mocniej

AW

Więcej o: