Anna Lewandowska pokazała, jak razem z Klarą kibicują Robertowi. Piękny widok. "Dzisiaj tak mocno trzymamy kciuki"

Roberta Lewandowskiego czeka dzisiaj ważny mecz w ramach eliminacji do Mundialu 2018 roku. Piłkarz na szczęście może liczyć na wsparcie najbliższych: żony oraz córki!

Anna Lewandowska przebywa obecnie na zorganizowanym przez siebie obozie sportowym na południu Polski. Zaś Robert Lewandowski jest w Danii, gdzie wieczorem rozegra  ważny mecz. Mimo dużej odległości piłkarz może liczyć na gorące wsparcie ze strony żony i córki. Trenerka pokazała właśnie, jak będzie kibicować mężowi.

Zamieściła na Instagramie rozczulające zdjęcie z Klarą, na którym widzimy, jak dziewczynka trzyma za tatę "zaciśnięte kciuki". Przy okazji Lewandowska zaprezentowała również swoją bransoletkę, na której widnieje napis z imieniem jej dziecka.

Dzisiaj tak mocno trzymamy kciuki za reprezentację Polski - napisała Anna Lewandowska.

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Lewandowska pokazuje, jak kibicuje mężowi razem z córką. Jej najnowsze zdjęcie rozczuliło fanów. Pod fotografią w przeciągu 2 godzin pojawiło się ponad 300 komentarzy, w tym same "ochy i achy".

Przeurocze zdjęcie. Najlepsi, po prostu najlepsi!
Ten obraz jest tak słodki.
Takie kciuki muszą coś dobrego przynieść.

Będziecie oglądać mecz? Jaki wynik typujecie? Lewandowski strzeli bramkę?

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Anna Lewandowska pokazała, jak razem z Klarą kibicują Robertowi. Piękny widok. "Dzisiaj tak mocno trzymamy kciuki"
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 4

  O klarciA ma 5 palców

 • mgr.nauk

  Oceniono 5 razy 1

  o jprdl!

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 12 razy 0

  Dzieci często mają zgięte palce. A ta idiotka powinna zająć się dzieckiem a nie biegać z telefonem robić zdjęcia i co chwilę lukać na fejsa i ista. A nie sorry to ista mama mama na rejsie i ista a dzieciak obsrany leży i czeka aż opiekunka się nim zajmie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX