Agnieszka Włodarczyk w końcu pokazała partnera. Przystojniak! "Każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie z wypadu na Mazury. Towarzyszy jej m.in. partner, którym pochwaliła się po raz pierwszy.

Agnieszka Włodarczyk po ostatnim nieudanym związku długo deklarowała, że jest singielką. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się plotki, że ma nowego partnera. Sama zainteresowana nie komentowała doniesień prasy. Aż do teraz.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wypadu na Mazury. Aktorce towarzyszył m.in. menedżer, brat i Rafał Jonkisz. Jednak to tajemniczy przystojniak u jej boku wzbudził największe zainteresowanie. Mężczyzna, któremu Włodarczyk siedzi na kolanach, to Gabriel - jej obecny chłopak.

Gabriel na co dzień mieszka na Mazurach, dlatego Agnieszka każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego. Ich związek trwa około pół roku. Zapowiada się naprawdę poważnie. Agnieszka poznała go już ze swoimi najbliższymi. Gabriel niedawno miał okazję spotkać się z jej mamą - mówi nam znajomy aktorki. 
Nie chcą afiszować się ze swoim uczuciem. Trudno będzie znaleźć ich zdjęcia ze ścianek. Agnieszka nie chce też opowiadać dziennikarzom o relacji, która ich łączy - dodaje.
 

Wyjazd musiał udać się nad wyraz dobrze. Pod tym samym zdjęciem na profilu Gabriela pojawił się komentarz od Rafała Jonkisza:

Dzięki za wszystko, kapitanie!
To ja dziękuję za wyborne towarzystwo - odpisał chłopak Włodarczyk.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć zakochanym samych takich pięknych chwil! 

Włodarczyk i Konarowska o propozycjach matrymonialnych w Azji. "Pan w taksówce..." Większe powodzenie miała inna uczestniczka

JT