Agnieszka Włodarczyk w końcu pokazała partnera. Przystojniak! "Każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie z wypadu na Mazury. Towarzyszy jej m.in. partner, którym pochwaliła się po raz pierwszy.

Agnieszka Włodarczyk po ostatnim nieudanym związku długo deklarowała, że jest singielką. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się plotki, że ma nowego partnera. Sama zainteresowana nie komentowała doniesień prasy. Aż do teraz.

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z wypadu na Mazury. Aktorce towarzyszył m.in. menedżer, brat i Rafał Jonkisz. Jednak to tajemniczy przystojniak u jej boku wzbudził największe zainteresowanie. Mężczyzna, któremu Włodarczyk siedzi na kolanach, to Gabriel - jej obecny chłopak.

Gabriel na co dzień mieszka na Mazurach, dlatego Agnieszka każdą wolną chwilę spędza właśnie u niego. Ich związek trwa około pół roku. Zapowiada się naprawdę poważnie. Agnieszka poznała go już ze swoimi najbliższymi. Gabriel niedawno miał okazję spotkać się z jej mamą - mówi nam znajomy aktorki. 
Nie chcą afiszować się ze swoim uczuciem. Trudno będzie znaleźć ich zdjęcia ze ścianek. Agnieszka nie chce też opowiadać dziennikarzom o relacji, która ich łączy - dodaje.

Wyjazd musiał udać się nad wyraz dobrze. Pod tym samym zdjęciem na profilu Gabriela pojawił się komentarz od Rafała Jonkisza:

Dzięki za wszystko, kapitanie!
To ja dziękuję za wyborne towarzystwo - odpisał chłopak Włodarczyk.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć zakochanym samych takich pięknych chwil! 

Włodarczyk i Konarowska o propozycjach matrymonialnych w Azji. "Pan w taksówce..." Większe powodzenie miała inna uczestniczka

JT

Więcej o:
Komentarze (39)
Agnieszka Włodarczyk w końcu pokazała partnera. Przystojniak! Kim jest Gabriel?
Zaloguj się
 • dembek

  Oceniono 28 razy 24

  ale fajny sweter

 • Gość: Gg

  Oceniono 31 razy 13

  No i super, piękna i fajna, oby to szczęście trwało jak najdłużej.

 • Gość: Fasol19

  Oceniono 21 razy 11

  Czyj związek lub małżeństwo tym razem rozwala?

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 7

  niedługo będziemy mielinowego celebrytę

 • Gość: F

  Oceniono 13 razy 7

  Pan jakby trochę młodszy....

 • monika kołakowska

  Oceniono 13 razy 5

  Ludziska jesteście wstrętni,oceniacie innych....a w co , jesteście bez skazy???....nie macie żadnych wad??? Za nim ocenicie innych pomyślcie o swoim życiu 😉😉😉

 • Gość: irena

  Oceniono 4 razy 4

  Agnieszko z całego serca życzę Ci dużo miłości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX