Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak są parą?! Aktor zachwycony: To wspaniała kobieta

Paweł Deląg nie ukrywa zafascynowania Małgorzatą Foremniak. Uważa, że jest ona wspaniałą, mądrą kobietą. Czy wkrótce usłyszymy, że są parą?

Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak znają się od dawna. W 2001 roku zagrali parę kochanków w filmie "Quo Vadis". Czy to, co okazywali sobie na planie przeniosą po latach do rzeczywistości? "Dobry tydzień", który porozmawiał z Delągiem sugeruje, że tę parę czeka wielka miłość.

To wspaniała kobieta. Bije z niej życiowa mądrość, doświadczenie, ciepło i ma niezwykłe poczucie humoru - komplementuje Małgorzatę Foremniak Paweł Deląg.

Oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Kiedy Deląg rozstawał się z dziedziczką fortuny, Dominiką Kulczyk, to właśnie Foremniak zaoferowała mu wsparcie.

To właśnie towarzystwo Małgorzaty pozwalało zapomnieć o przykrych doświadczeniach - czytamy w tygodniku.

Także Foremniak nie miała łatwo. Aktorka rozstała się z mężem, nieżyjącym już reżyserem Waldemarem Dzikim, w tle był jej romans z Rafałem Maserakiem. Potem nieudany związek z menedżerem, który okazał się stalkerem.

Jeszcze bardziej zbliżyła ich wspólna praca przy spektaklu, z którym zjeździli Polskę. To właśnie wtedy miało między nimi coś zaiskrzyć.

Najgorsze, to spotkanie niedojrzałego partnera. W dobrym związku nie myśli się tylko o sobie. Nie che się wyłącznie brać, ale przede wszystkim dawać. Chcę się opiekować kobietą, żeby czuła się przy mnie bezpieczna - mówi Deląg.

Czy to właśnie Małgorzata Foremniak będzie tą, która doświadczy czułości i opieki ze strony Pawła Deląga? Być może niedługo będziemy świadkami romantycznej miłości obojga utalentowanych aktorów.

Paweł Deląg był łączony z Kulczyk i Foremniak. Teraz spytany o kobietę w jego życiu. Odpowiedź sprawiła mu problem

JZ

Więcej o:
Komentarze (4)
Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg zostaną parą? On: To wspaniała kobieta
Zaloguj się
  • Gość: Siwa

    Oceniono 6 razy 2

    Pasują do siebie :) Fajna byłaby z nich para :) A może już jest ;)

  • Gość: Sara

    Oceniono 9 razy -3

    Tak się mówi o przyjaciółce, a nie o partnerce.Trochę dla niego za starszawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX