Agnieszka Sienkiewicz mówi o ślubie i tłumaczy kontrowersyjną decyzję. "Niektórzy ostrzegali, że się nie uda"

Agnieszka Sienkiewicz pod koniec maja wzięła w tajemnicy ślub. O wydarzeniu dowiedzieliśmy się dopiero kilka dni po i to z Instagrama aktorki. Teraz zdradza więcej szczegółów.

Agnieszka Sienkiewicz pod koniec maja pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pięknego bukietu ślubnego i zaobrączkowanej dłoni, informując tym samym, że wyszła za mąż za biznesmena Mikołaja Gauera. Aktorka zdradziła właśnie dwutygodnikowi "Flesz" po razy pierwszy szczegóły z tego wyjątkowego dnia.

Był zdecydowanie jednym z najpiękniejszych w życiu! Jestem wdzięczna wszystkim gościom, że nie zdradzili daty fotoreporterom ani dziennikarzom. Chcieliśmy mieć ten dzień tylko dla siebie, spędzić go wyłącznie z najbliższymi. Niektórzy ostrzegali, że się nie uda, ale się udało!

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznała, że ta przesadna wręcz dbałość o utrzymanie ślubu w tajemnicy wynikała z jej ogólnego podejścia do życia:

Mam w sobie ogromną potrzebę rozdzielania życia prywatnego od zawodowego. Dla mnie spokój rodziny jest priorytetem.

Aktorka, zapytana, czy mimo wszystko nie korciło jej, żeby opublikować zdjęcie chociażby sukni ślubnej, bez wahania odpowiedziała:

Pewnie, że kusiło, bo sukienka była piękna. Ale podjęłam decyzje i postanowiłam być konsekwentna.

Wbrew zwyczajowi, Agnieszka Sienkiewcz wybrała się w podróż przedślubną.  Dlaczego?

Wiedziałam, że po ślubie będę musiała pracować. W maju mieliśmy więcej czasu i chcieliśmy odpocząć (...)

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.