Agnieszka Sienkiewicz potwierdziła, że wzięła ślub! Pokazała obrączkę i bukiet. Piękny! "Taki z duszą"

Agnieszka Sienkiewicz poinformowała fanów na Instagramie, że od soboty jest żoną Mikołaja Gauera. Zaprezentowała też piękny bukiet ślubny.

Agnieszka Sienkiewicz w ubiegłą sobotę stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka nie potwierdziła tych informacji aż do teraz. Na Instagramie właśnie znalazł się wpis, w którym Sienkiewicz pochwaliła się ślubną obrączką i pięknym bukietem, a także nowym nazwiskiem. Choć mówiło się, że wśród gości znalazła się też Barbara Kurdej-Szatan, doniesienia te aktorka zdementowała.

Kochani!!!! Z ogromna radością chciałabym Was poinformować, że od kilku dni mam przyjemność bycia Żoną. Wbrew rożnym spekulacjom, jakie pojawiają się w mediach na ten temat, uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się cieszę, że udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu. Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła, drodzy dziennikarze, gdyż najzwyczajniej w świecie - nawet się nie znamy. Gratuluję rzetelności i sztuki dedukcji. Baśka!!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję, że bawiłaś się dobrze gdzie indziej. Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy. Agnieszka Sienkiewicz - Gauer- czytamy pod zdjęciem.

Pod postem od razu posypały się gratulacje dla aktorki. Wszyscy zachwycali się także bukietem ślubnym.

Serdeczne gratulacje, dużo miłości.
Gratulacje. Bukiet pierwsza klasa, jest wyjątkowy :-)
Piękne kwiaty, takie z duszą - czytamy.

My także - teraz już oficjalnie - składamy najszczersze gratulacje!

Zobacz wideo

MK

Więcej o: