Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub? Plotkowało się od dawna, teraz znani znajomi pochwalili się zdjęciami z wesela

Długo mówiło się, że Agnieszka Sienkiewicz przygotowuje się do ślubu. Czy do niego doszło? Pewności nie ma, są za to zdjęcia z wesela na kontach przyjaciół.

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub? Do takich wniosków doszło Party. Aktorka już od dłuższego czasu przygotowaywała ceremonię idealną i wiele wskazuje na to, że do niej doszło. A co wskazuje dokładnie?

Rzadko kiedy zdarza się, aby Barbara Kurdej-Szatan i Stefano Terrazzino byli na jednym weselu. A że byli to wiemy na pewno. Ich konta na Instagramie nie kłamią. Oboje mają zdjęcia w podobnym otoczeniu i oboje potwierdzili, że sobotę spędzali na weselnej zabawie. Oboje są też bliskimi przyjaciółmi aktorki, co pozwala sądzić, że uwiecznione na zdjęciach wesele to wesele właśnie Sienkiewicz. Tym bardziej, że impreza była w okolicach łodzi, z którym to miastem związany jest ukochany domniemanej panny młodej.

Agnieszka Sienkiewicz sama tych rewelacji nie potwierdziła. Jednak z informacją o zaręczynach z jej partnerem Mikołajem Gauerem także nie od razu się pochwaliła. Na wszelki wypadek więc od razu składamy gratulacje.

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

ZI