Rozenek pędzi z dziećmi samochodem. Internauci: A młodzi bez pasów w trasie? Gdzie rozsądek?! Jest wytłumaczenie

Małgorzata Rozenek pozwala dzieciom jeździć bez pasów bezpieczeństwa? Do takiego wniosku doszli niektórzy internauci. Prawda jest jednak inna. Spójrzcie dokładnie na to zdjęcie!

Małgorzata Rozenek co chwilę musi odpierać różnego rodzaju zarzuty, jakie stawiają jej internauci. Choć często chodzi o jej zbyt wyzywający - zdaniem niektórych - wygląd, niekiedy fani prezenterki mają także pewne uwagi odnośnie jej zachowania czy nawet metod wychowawczych. Tak właśnie było w czwartek, gdy Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie swojej rodziny w samochodzie.

Próbujemy zdążyć. Wyścig z czasem - napisała Rozenek.
 

Co tym razem nie spodobało się internautom? To, że synowie Rozenek na zdjęciu pozornie nie mają zapiętych pasów. I choć nie wiadomo, czy zdjęcie nie zostało zrobiono przed lub po (a nie w trakcie) podróży, tyle wystarczyło, by zwrócić uwagę wyjątkowo aktywnej w mediach społecznościowych gwieździe. Tym bardziej, że chwilę wcześniej, gdy publikowała poprzedni post, żartowała, że ma jedynie godzinę, by dojechać ze Szczecina do Warszawy, gdzie miała mieć ważne spotkanie.

Chłopcy, pasy!!!! Bierzcie przykład od Radosława.
A młodzi bez pasów w trasie?
Nie widzę powodu, dla którego nie miałabym wyrazić swojego zdania na temat próby dojechania do stolicy w godzinę. Szczególnie z dwójką dzieci i niezapiętymi pasami bezpieczeństwa podczas jazdy. Rozsądek przede wszystkim! - czytamy pod zdjęciem.

Nie wszyscy jednak uważali, że jest się czego "czepiać". Internauci tłumaczyli pozostałym, że dyskusja nie ma sensu, gdyż... chłopcy pasy jak najbardziej zapięli, jednak zwyczajnie nie widać tego na zdjęciu.

Hahahah, przyjrzyjcie się lepiej temu zdjęciu. Co prawda dokładnie nie widać, ale pasy są i widać to zaraz za włosami Pani Małgosi :). A i pomyślcie też, źe w niektórych autach, w sumie w większości, środkowy pas zapina się przy miednicy, a nie przez ramię. Pozdrawiam tą całą g*wnoburzę. Spokojnej jazdy - napisała jedna internautka.
Nie wierzę, że pod co drugim zdjęciem toczą się takie bezsensowne dyskusje... Jesteście cudowną parą i cudowną rodzinką. Pozdrawiam - dodała kolejna, która stanęła w jej obronie.

Faktycznie, praktycznie pod każdym postem Rozenek można się natknąć na ostrą krytykę. Na szczęście "Perfekcyjna" ma do hejtu duży dystans.

Małgorzata Rozenek przyznaje, że pomaga synom w pracy domowej. Wtrąca się Majdan. Staś ucieszy się z takich słów

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.