Pippa z bratem na Wimbledonie. Wyglądała bajecznie! Wybrała sukienkę ulubionej marki Rozenek i Rosati

Pippa Middleton i jej brat widziani byli w środę na kortach Wimbledonu. Siostra księżnej Kate wyglądała przepięknie w koronkowej sukni. Tę markę uwielbiają też polskie gwiazdy.

Zgodnie z tradycją mistrzostwa na Wimbledonie są nie tylko wydarzeniem sportowym, lecz także towarzyskim. Zarówno graczy, jak i widzów, obowiązuje szereg zasad dotyczących zachowania, stroju itd. Choć ogląda się tam rywalizację sportową, na kortach nie wypada pokazać się w codziennej stylizacji. Strój Pippy Middleton idealnie wpasował się w klimat imprezy. Długa koronkowa suknia była elegancka, ale miała też sporo luzu i polotu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Pippa Middleton wybrała kreację marki Self Portrait, którą uwielbiają też polskie gwiazdy. Ubrania z ich metką noszą Zosia Ślotała, Agnieszka Woźniak-Starak, Weronika Rosati czy Małgorzata Rozenek.

Jak zwracają uwagę zagraniczne media, koronkowa sukienka nie miała podszewki, która zakryłaby całe ciało. Przez ażurowy materiał prześwituje więc nieco dekolt i brzuch. Nieczęsto widzimy takie rozwiązania na siostrze księżnej Kate.

Jeśli się przyjrzycie, zobaczycie, że Pippa odsłoniła brzuch, to rzadkość, jeśli mówimy o siostrach Middleton - zauważa Etonline.

Pippie towarzyszył jej brat James Middleton, którego uśmiech zdradzał, z jak dużym podziwem patrzył tego dnia na siostrę. Nie dziwimy się, wyglądała cudownie. Lepszą stylizację miała - naszym zdaniem - tylko raz:

Pippa Middleton to najpiękniejsza panna młoda ever? Gdy zobaczycie jej suknię ślubną w ruchu, nie będziecie mieć co do tego żadnych wątpliwości

ZI