Książę George na ślubie Pippy Middleton wybuchł płaczem. Dlaczego? Zagadka rozwiązana

Książę George, aby umilić sobie czas po przydługiej ceremonii postanowił zabawić się piękną suknią swojej cioci. Niewinna zabawa nie spotkała się z aprobatą jego mamy.

Ślub Pippy Middleton był wydarzeniem, którym od soboty żyje nie tylko cała Wielka Brytania. Choć siostra księżnej Kate tego dnia wyglądała zjawiskowo, uwagę od panny młodej skutecznie odciągały dzieci pary królewskiej. Zdjęcia małej księżniczki Charlotte liżącej wiklinowy koszyk w sobotę były hitem internetu. Jednak te, które pojawiły dziś, stanowią dla nich poważną konkurencję.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

"Daily Mail" opublikował krótki film i zdjęcia, na których widać, jak książę George nadeptuje na tren sukni panny młodej. Kilka chwil później chłopiec wybucha płaczem. Czyżby to dlatego, że czujna mama przyłapała go na zabawie i skarciła na oczach pozostałych dzieci? Tego nie wiadomo, ale zdjęcia płaczącego księcia George'a są w stanie skraść serce niejednej osoby.

Zdaje się, że po godzinie spędzonej w kościele ekscytacja stała się nie do zniesienia - czytamy na portalu "Daily Mail".

Zdecydowanie!

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.